Flash Album Gallery - en to az translation catalogue (355 entries)

en:  Image(s) successfully added
az: Şəkil(lər) müvəffəqiyyət ilə əlavə olunub(lar)

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
az: Diggət edin: təhlükəsiz rejimdə = ON, Siz özünüz papkanı əlavə etməlisiniz

en:  is not writeable
az: yazılış mümkün deyil

en:  is not writeable
az: yazılış mümkün deyil

en:  picture(s) successfully added
az: şəkil(lər) müvəffəqiyyətlə əlavə olunub(lar)

en: (album categories)
az: (albomun qalereyaları)

en: . Try delete it manualy via ftp
az: . FTP -dən istifadə edərək əl ilə silməyi cəhd edin

en: A RSS feed will be added to you blog header.
az: RSS göndərişlər sizin bloqunun başlıqlarına əlavə olunacaqlar

en: A failure occurred
az: Səhv oldu

en: Action
az: Hərəkət

en: Actions:
az: İş:

en: Activate
az: Aktivizasiya etmək

en: Activate Media RSS feed
az: Media RSS abunəsini aktivizasiya etmək

en: Activate Skin
az: Skini aktivizasiya etmək

en: Activate this skin
az: Bu skini aktivizasiya etmək

en: Activated
az: Aktivizasiya olunub

en: Add Images
az: Şəkilləri əlavə etmək

en: Add gallery
az: Qalereyanı əlavə etmək

en: Add gallery / Upload images
az: Qalereyanı əlavə etmək / Şəkili yükləmək

en: Add images to gallery
az: Şəkilləri qalereyaya əlavə etmək

en: Add new gallery
az: Yeni qalereyanı əlavə etmək

en: Add new skin
az: Yeni skini əlavə etmək

en: Add skins
az: Skini əlavə etmək

en: Album Name
az: Albomun Adı

en: Alignment
az: Bərabərləşdirmə

en: Allowed characters for file and folder names are
az: Fayılların və papkaların adları üçün icazə verilmiş simvollar

en: Alt & Title Text / Description
az: Mətn Текст Alt & Title  / Təsviri

en: Alt &amp; Title Text
az: Alt &amp; Mətn

en: Alt / Title text
az: Mətn Alt / Title

en: Alt/Title text
az: Mətn Alt/Title

en: Aperture
az: Diaqfraqma

en: Ascending
az: artıma doğru

en: At a Glance
az: Qısa məlumat

en: Author
az: Müəllif

en: Author Position
az: Müəllifin Mövqeyi

en: Back to gallery
az: Qalereyaya qayıtmaq

en: Background Color
az: Fonun rəngi

en: Browse...
az: Gözdən keçirmək...

en: Buttons Background Color
az: Düymənin fonun fəngi

en: Buttons Text Color
az: Mətnin düyməsinin  rəngi

en: By %s
az:  %s-nə

en: Camera
az: Kamera

en: Can't find skin directory
az: Skin kataloqını tapmaq olmur

en: Cancel
az: Ləğv etmək

en: Caption
az: İmza

en: Category
az: Kateqoriya

en: Category Buttons Color
az: Kateqoriya düyməsinin rəngi

en: Category Buttons Text Color
az: Kateqoriya düyməsi mətninin rəngi

en: Category Title
az: Kateqoriyanın başlığı

en: Center
az: Mərkəzdə

en: Change options
az: Opsiyalarını dəyişmək

en: Change skin
az: Skini dəyişmək

en: Cheatin&#8217; uh?
az: Сheatin&#8217; а?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
az: Bu ssılkanı baxin, əgər Siz bilirsiniz ki icazəni neca düzəltmək olar:

en: Choose another gallery
az: Digər qalereyanı seçin

en: Choose gallery
az: Qalereyanı seçin

en: City
az: Şəhər

en: Colors
az: Rənglər

en: Contact
az: Kontaktlar

en: Contact Me
az: Mənim ilə əlaqə saxlamaq

en: Continue
az: Davam etmək

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
az: %1$s şəkil(lər) qalereyaya: %2$s  kopiya edilib.

en: Copy to...
az: -ya kopiya etmək

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Copyright Notice
az: Müəllif hüquqları barəsində bildiriş

en: Could not access filesystem.
az: Fayl sistemina daxil olmaq mümkün olmayıb.

en: Country
az: Ölkə

en: Country code
az: Ölkə kodu

en: Create a new , empty gallery below the folder
az: Papkadan aşağıda yeni, boş qalereyanı düzəltmək

en: Create a new gallery
az: Yeni qalereyanı düzəltmək

en: Create new thumbnails
az: Yeni eskizlərin düzədilməsi

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
az: Yalnız enin kökləmələrini istifadə edərək kvadrat eskiz düzəltmək :

en: Credit
az: Kredit

en: Crop square thumbnail from image
az: Şəkildən kvadrat eskiz kəsmək

en: Custom order
az: İndividual sifariş

en: Customize thumbnail
az: Eskizin kökləməsi

en: Database error. Could not add gallery!
az: Məlumat bazasında səhv. Qalereyanı əlavə etmək mümkün deyil!

en: Date
az: Tarix

en: Date / Time
az: Tarix / Vaxt

en: Date Created
az: Yaranma tarixi

en: Date/Time
az: Tarix/Vaxt

en: Default flash size (W x H)
az: Standard ölçü flash (W x H)

en: Delete
az: Silmək

en: Delete "%s"
az: Ləğv etmək "%s"

en: Delete files, when removing a gallery in the database
az: Qalereya məlumat bazasından silinən vaxtı fayılları silmək

en: Delete image files
az: Şəkil fayıllarını silmək

en: Delete images
az: şəkilləri ləğv etmək

en: Delete skins
az: Skini silmək

en: Delete this gallery ?
az: Bu qalereyanı silək?

en: Delete this skin
az: Bu skini silmək

en: Descending
az: azalmağa doğru

en: Description
az: Təsvir

en: Directory
az: Kataloq

en: Disable flash upload
az: Fleş-yükləyicini söndürün

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
az: Göstərilib %s#8211;%s-dan %s

en: Edit
az: Redaktə etmək

en: Edit Status
az: Statusu redaktə etmək

en: Edit gallery
az: Qalereyanı redaktə etmək

en: Edit thumb
az: Eskizi redaktə etmək

en: Enable flash based upload
az: Fleş-yükləyicini qoşun

en: Error updating thumbnail.
az: Yeniləşdirilən eskizin səhvi.

en: Error, the file could not moved to :
az: Səhv, fayılı köçürmək olmaz:

en: Error, the file permissions could not set
az: Səhf, fayıla icazə qoyula bilməz

en: Failed to copy database row for picture %s
az:  %s Şəkil üçün məlumat baza sətrini kopya etmək mümkün olmayıb

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
az: Şəkili %1$s-dən %2$s-ya kopiya etmək mümkün deyil

en: Failed to move image %1$s to %2$s
az: %1$s  şəkili %2$s -yə keçirtmək mümkün olmadı

en: Failure in database, no gallery path set !
az: Məlumat bazasında səhv, qalereyaya yol qoyulmayıb

en: File name
az: Fayılın adı

en: Filename
az: Fayılın adı

en: Filename / Date
az: Fayılın adı/ Tarix

en: Filesystem error
az: Fayıl sisteminin səhvi

en: FlAG Change options
az: FlAG Köklərin opısiyaları

en: FlAG Gallery
az: FlAG Qalereya

en: FlAG Gallery Overview
az: Fiaq Qalereyaya Baxış

en: FlAG Manage gallery
az: FlAG Qalereyanı idarə edilməsi

en: FlAG Manage skins
az: FlAG skinlərin idarə edilməsi

en: FlAGallery
az: FlAGalereya

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
az: FlAGallery: Cədvəl yaradılmayıb, məlumat bazasının yükləmələrini yoxlayın

en: Flash Album Gallery overview
az:  Flash Album Gallery baxış

en: Focal length
az: Fokus məsafəsi

en: Folder already exists.
az: Papka artıq mövcuddur

en: Full size
az: Tam ölçü

en: Gallery | Galleries
az[0]: Qalereya
az[1]: Qalereyalar

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
az: '%1$s'  qalereya müvəffəqiyyətlə yaradılıb. <br/> Siz bu qalereyaya %2$s. <br/> teq vasitəsi ilə göstərə bilərsiniz

en: Gallery Administrator
az: Qalereyanın Administratoru

en: Gallery Editor
az: Qalereyanın redaktoru

en: Gallery Overview
az: Qalereyaya Baxış

en: Gallery not found.
az: Qalereya tapilmayıb.

en: Gallery path
az: Qalereyanın yolları

en: Gallery settings
az: Qalereyanın kökləmələri

en: General Options
az: Ümumi kökləmələr

en: Goto skin overview
az: Skina baxış keçirmək

en: Graphic Library
az: Qrafik bibliotekası

en: Headline
az: Başlıq

en: Here you can control your images and galleries.
az: Burada Siz özünüzün şəkillərinizi və qalereyanızı idarə edə bilərsiniz.

en: Hide
az: Gizlətmək

en: ISO
az: ISo

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
az: Əgər Sizdə skin .zip formatında varsa, onda Siz onu burdan yükləyərək quraşdıra bilərsiniz.

en: If you have problems, please create directory
az: Əgər Sizdə problem varsa kataloqu yaradın

en: If you want more skins, You may get it at.
az: Əgrə Siz daha da çox skin istayirsiniz isə onda Siz onları əldə etməlisiniz.

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
az: Əgər Siz istəyirsiniz ki, səviyyəni aşağı salasınız, onda zəhmət olmasa məlumat bazasını və şəkillərin tam rezerv kopiyasini yaradın.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
az: Proporsiyanı nəzərə almamaq

en: Image | Images
az[0]: Şəkil
az[1]: Şəkillər

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
az: Şəkil %1$s (%2$s) şəkil %3$s (%4$s) kimi kopiya edilib

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
az: Şəkil %1$s (%2$s) şəkil %3$s (%4$s) &raquo kimi kopiya edilib; Fayıl  daha qalereyada yerləşdirilib.

en: Image Files
az: Şəkillər fayılı

en: Image ID
az: Şəkilin ID

en: Image ID:
az: Şəkilin ID-si:

en: Image quality
az: Şəkilin keyfiyyəti

en: Image settings
az: Şəkillərin kökləmələri

en: Images
az: Şəkillər

en: Import date and time information...
az: Tarix və vaxt haqqında məlumatı import etmək

en: Import folder
az: Papkani gətirmək

en: Import from Server path:
az: Serverdən götürün

en: Import image folder
az: Şəkillər papkasını gətirmək

en: Import metadata
az: Metaməlimatları import etmək

en: Import metadata finished
az: Metaməlumatların importu başa çatdi

en: Insert
az: Daxil etmək

en: Insert Flash Album with one or more galleries
az: Bir yaxud daha da çox Flash Albomu yerləşdirmək

en: Insert into Post
az: Posta qoymaq

en: Install Now
az: İndi qurşdırmaq

en: Install a skin in .zip format
az: .zip formatında skini quraşdırın

en: Install info
az: Quraşdırma məlumatı

en: Install package not available.
az: Quraşdırılma mümkün deyil.

en: Installation Failed
az: Quraşdırmaq mümkün olmayıb

en: Installing Skin from file: %s
az: Skinin %s fayıldan quraşdırılması

en: Installing the skin
az: Skinin quraşdırılması

en: Invalid MediaRSS command (%s).
az: Etibarsız komanda MediaRSS (%s).

en: Invalid upload. Error Code :
az: Müvəffəqiyyətsiz yükkləmə. Səhvin kodu:

en: Item Background
az: İnstrument Fon

en: Item Description
az: İnstrument Təsvir

en: Item Title
az: İnstrumetn Başlıq

en: Keywords
az: Açar sözlər

en: Last modified
az: Son dəyişiklər

en: Left
az: Solda

en: Location
az: Yer

en: MYSQL Version
az:  MYSQL-un Versiyası

en: Main Flash Album Gallery overview
az: Əsas FLAGallery baxış

en: Main Title
az: Əsas başlıq

en: Make
az: Etmək

en: Manage Galleries
az: Qalereyanı idarə edilməsi

en: Manage gallery
az: Qalereyanı idarə etmək

en: Manage others gallery
az: Digər qalereyalarını idarə etmək

en: Memory usage
az: Yaddaş istifadə olunub

en: More skins
az: Daha da çox skinlər

en: Move to...
az: -ya keçirtmək

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
az: %1$s şəkil(lər) qalereyaya : %2$s keçirdilib(lər).

en: My Plugins
az: Mənim Plaginləri

en: New Gallery
az: Yeni qalereya

en: News Box
az: Yeni Box

en: No
az: Yox

en: No GD support
az: GD-yə dəstək olunmur

en: No action
az: Heç bir hərəkət edilməyib

en: No entries found
az: Yazılılar tapılmayıb

en: No galleries have been yet created.
az: Qalereya hələm yaradılmayıb.

en: No gallery
az: Qalereya yoxdur

en: No gallery selected !
az: Qalereya seçilməyib!

en: No images selected
az: Şəkillər seçilməyib

en: No skin Specified
az: Göstərilən skin mövcud deyil

en: No skins to show
az: Görünüş üçün skinlər yoxdur

en: No valid gallery name!
az: Qalereyanın adı düzgün deyil

en: None
az: Heç nə

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
az: Qeyd: serverin yaddaş limiti olduğuna görə, Siz <strong>% dx% d </ strong> pikseldən çox şəkil yüklüya bilmərsiniz.

en: Object didn't contain correct data
az: Obyekt səhv məlumatlar özündə yaşayır

en: Off
az: Söndürülüb

en: On
az: Qoşulub

en: Operating System
az: Əməliyyat Sistemi

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
az: Operasiya müvəffəqiyyətlə başa çatdı. Brauzerin keşini təmizləayin.

en: Options
az: Opsiyalar

en: Overview
az: Baxış

en: PHP Allow URL fopen
az: PHP-nin URL fopen  icazəsi

en: PHP Exif support
az: PHP Exif dəstəyi

en: PHP IPTC support
az: PHP IPTC dəstəyi

en: PHP Max Post Size
az: PHP yazılışın maksimal olçüsü

en: PHP Max Script Execute Time
az: PHP skriptin maksimal işləmə vaxtı

en: PHP Max Upload Size
az: PHP maksimal yüklənən ölçüsü

en: PHP Memory Limit
az: PHP yaddaşın məhduddluğu

en: PHP Safe Mode
az: PHP-nın Təhlükəsiz Rejimi

en: PHP Version
az: PHP Versiyası

en: PHP XML support
az: PHP XML dəstəyi

en: Path
az: Yol

en: Picture
az: Şəkil

en: Pictures deleted successfully
az: Şəkil müvəffəqiyyətlə silindi

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
az: Zəhmət olmasa, diqqət edin: əgər siz kökləmələri dəyişsəniz onad eskizləri yenidən düzəltmək lazımdır -> Qalereyanı idarə etmək.

en: Plugin Comments
az: Plaginin Kommentariyaları

en: Plugin Home
az: Plaginin Ana Səhifəsi

en: Program tool
az: Program instrumentləri

en: Province/State
az: Vilayət/Ştat

en: Quantity
az: Miqdarı

en: Rate Plugin
az: Plaginin giymətləndirilməsi

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
az: Bütün kökləmələrini standard etmək lazımdır??\n\nSaxlamaq üçün  [Ləğv], davam etməsi üçün isə  [OK] seçin. \n

en: Reset all settings to default parameter
az: Bütün kökləməri standarda keçirmək

en: Reset settings
az: Bütün kökləmələri standartlaşdırmaq

en: Resize Images
az: Şəkillərin ölçülərin dəyişmək

en: Resize images
az: Şəkillərin ölçülərin dəyişdirilməsi

en: Right
az: Sağda

en: Roles
az: Rollar

en: Roles / capabilities
az: Rollar / imkanlar

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
az: SAFE MODE Effektdə məhdudiyyət! Siz <strong>%s</strong> əl ilə papka yaratmalısınız

en: SQL Mode
az: SQL-un rejimi

en: Save Changes
az: Dəyişikləri  yaddaşda saxlamaq

en: Save all changes
az: Bütün dəyişiklləri yaddaşda saxlamaq

en: Scan Folder for new images
az: Təzə şəkillərin papkasının yoxlamaq

en: Select &#187;
az: Seçin &#187;

en: Select galleries
az: Qalereyaların şeçimi

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
az: Sol tərəfdəki şəkildən eskiz üçün ərazini seçin.

en: Select the destination gallery:
az: Qalereyanın yerləşməsini seçin:

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
az: Minimal rolu olan istifadəçini seçin, hansı ki sonraki imkanlara yol tapacaq. FlAGallery WordPress-dən olan standartları dəstək verir.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
az: Mışkanı istifadə edərək yeni eskiz üçün ərazini seçin.

en: Server Settings
az: Serverin kökləmələri

en: Set fix dimension
az: Müəyyən edilmiş ölçüləri qoymaq

en: Setup Box
az: Box-un yaradılması

en: Show
az: Göstərmək

en: Shutter speed
az: Cəftin sürəti

en: Size
az: Ölçü

en: Size:
az: Ölçü:

en: Skin overview
az: Skina baxış

en: Skins
az: Skinlər

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
az: Bağışləayin, FlAGallery işləməsi üçün administrator hüquqları tələb olunur

en: Sorry, you have no access here
az: Bağışlayın, bundan otrü sizda icazə yoxdur

en: Sort Gallery
az: Qalereyanı növlərə ayırmaq

en: Sort direction
az: Sortirovkanın səmti

en: Sort gallery
az: Qalereyanı növlərə ayırmaq

en: Sort options
az: Sortlara ayrılması opsiyaları

en: Sort order changed
az: Növlərə ayrılması qaydaları dəyişdirildi

en: Sort thumbnails
az: Eskizlari sortlara ayrılması

en: Sorting
az: Sortlara ayırma

en: Source
az: Mənbə

en: Start upgrade now
az: İndi yeniləşdirməyi başlayın

en: Subject
az: Mövzu

en: Tags
az: Teqlər

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed..
az:  <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> və  и JavaScript-i dəstəkləyən brauzer lazımdır..

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
az: Paketi yükləmək üçün Adobe Flash 10 tələb olunur, Sizdə problem varsa onu söndürün

en: The destination gallery does not exist
az: Qalereyanın yerləşdiyi yer təyyin olunmayıb

en: The gallery ID=%s does not exist.
az: Qalereya ID=%s mövcud deyil

en: The script detect that you upgrade from a older version.
az: Skript təyin etdiki köhnə versiyadan yeniləşdirilib.

en: The server setting Safe-Mode is on !
az: Server kökləməsinin təhlükəsiz rejimi qoşulub!

en: The skin installed successfully.
az: Skin müvəffəqiyyət ilə quraşdırılb

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
az: Yeniləşdirmə prosesi bir az vaxt tuta bilar, zəhmət olmasa səbir edin.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
az: Yüklənmiş fayıllar %s-ya keçirilə bilməzlər

en: These values are maximum values
az: Bu rəqəmlər maksimal rəqəmlərdilər

en: This is the default path for all galleries
az: Bu yol standard olaraq bütün qalereya üçündür

en: Thumb
az: Eskiz

en: Thumbnail
az: Eskiz

en: Thumbnail quality
az: Eskizlərin keyfiyyəti

en: Thumbnail settings
az: Eskizlərin kökləmələri

en: Thumbnail updated
az: Eskiz yeniləşdirilib

en: Thumbnails
az: Eskizlər

en: Thumbs Rollover Color
az: Eskizin çevirmə rəngi

en: Time Created
az: Yaranma Vaxtı

en: Title
az: Başlıq

en: Toggle DIR Browser
az: Toggle DIR Brauzer

en: Unable to create directory
az: Kataloq düzəltmək mümkün deyil

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
az: Skinlərin kataloqında FlAGallery tapmaq mümkün olmayıb.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
az: (wp-content) məzmununda WordPress kataloqu tapmaq mümkün olmayıb.

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
az: Kataloqa %s yazmaq mümkün deyil. Невозможно записать в каталог . Bu serverdə yazılış etmək olar?

en: Unexpected Error
az: Gözlənilməyən səhv

en: Uninstall plugin
az: Plagini ləğv etmək

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
az: Silinmə müvəffəqiyyətlə keçib! İndi plagini silin və həyatdan həzz alın! Uğurlar arzu edirik!

en: Unpacking the skin package
az: Skin paketin açılışı

en: Update
az: Yeniləşdirmak

en: Update Sort Order
az: Növərlərə ayrılmaq qaydalarını yeniləşdirmək

en: Update Successfully
az: Müvəffəqiyyətlə yeniləşdirilib

en: Update capabilities
az: İmkanları yeniləşdirmək

en: Update successful
az: Müvəffəqiyyətlə yeniləşdirişib

en: Updated capabilities
az: Yeniləşdirilmiş imkanlar

en: Upgrade GRAND FlAGallery
az: GRAND FlAGallery Yeniləşdirilməsi

en: Upgrade database structure...
az: Məlumat bazası struktruasının yeniləşdirilməsi...

en: Upgrade sucessful
az: Yeniləşdirilmə müvəffəqiyyət ilə başa çatdı

en: Upload Images
az: Şəkilləri Yükləmək

en: Upload More Images in "%s"
az:  "%s"-da daha da çox şəkil yükləmək

en: Upload failed!
az: Yükləmə alınmadı!

en: Upload image(s):
az: Şəkili (ləri) yükləmək:

en: Upload images
az: Şəkili yükləmək

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
az: Bir neçə fayılı eyni zamanda yüklənməsi, Ctrl/Shift-secim ilə dialoq pəncərəsində

en: Upload pictures
az: Şəkili yükləmək

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
az: TinyMCE düyməsini istifadə etmək   / Nişanı əlavə etmək

en: Version %s
az: Versiya %s

en: View
az: Baxış

en: View "%s"
az: Baxış "%s"

en: Visit author homepage
az: Müəllifin səhifəsinə baxın

en: Visit skin site
az: Skinin saytına baxın

en: Want more skins?
az: Daha da çox skin istəyirsiniz?

en: Welcome to FlAG Gallery !
az:  FlAG Qalereyasına xoş gəlmisiniz!

en: What's new at PhotoGalleryCreator.com
az: PhotoGalleryCreator.com-da nə yenilik var

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
az: safe_mode qoşulu olduğu zaman, PHP yoxlayir ki hazırkı ssenarinin sahibi (%s) fayıl funksiyasında yaxud direktoriyada fayilın sahibi (%s) ilə uyğun gəlir yox isə yox.

en: Width x Height (in pixel)
az: Eni х Hündürlüyü  (pikseldə)

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
az: Eni х Hündürlüyü (pikseldə). FlAGallery tərəflərin nisbətin saxlayacaq

en: Yes
az: Bəli

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
az: Siz bu plagini WordPress-dən silmək istayirsiniz.\nBu process geriqaytarılmazdır\n\nSaxlamaq üçün  [Ləğv], davam etməsi üçün isə  [OK] seçin. \n

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
az: Siz hazırlaşırsınız %s şəkillər
      üçün həcm Вы собираетесь начать править 
     'Отменаl' - прекратить, 'Ok' для продолжения.

en: You are not allowed to be here
az: Sizə icazə verilmir burda olmağınızı

en: You currently have %s rights.
az: Sizin %s hüququnuz var

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of GRAND FlAGallery.
az:  GRAND FlAGallery skinin silmakdan ötəri Sizin lazımi qədər səlahiyyətiniz yoxdur.

en: You do not have the correct permission
az: Sizdə düzgün icazə yoxdur

en: You need activate another skin before delete it
az: Bu skini silmakdən qabaq Siz digər skini yaratmalısınız

en: Your database tables for GRAND FlAGallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
az: Sizin GRAND FlAGallery üçün məlumat bazası köhnəlib və davam etməkdan qabaq yeniləşdirilməlidir.

en: [Gallery %s not found]
az: [Qalereya %s tapılmayıb]

en: [Gallery not found]
az: [Qalereya tapılmayıb]

en: activated successfully
az: Aktivizasiya müvəffəqiyyətlə başa çatdı

en: already exists
az: artıq mövcuddur

en: and the thumbnails directory
az: və ekskizlər kataloqu

en: contains no pictures
az: şəkil  özündə saxlamır

en: custom size
az: istifadəçi ölçüsü

en: deleted successfully
az: müvəffəqiyyətlə silindi

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
az: mövcud deyil. Birinci əsas qalereya papkasını yaradın

en: doesn&#96;t exist!
az: mövcud deyil!

en: finished
az: başa çatdı

en: in to
az: - ya (-na)

en: is no valid image file!
az: düzgün şəkil fayılı deyil!

en: is not writeable !
az: yazılış mümkün deyil !

en: remove
az: silmək

en: successfully created!
az: müvəffəqiyyətlə yaradılıb!

en: with permission 777 manually !
az: 777-ci icazə ilə əl ilə edilən!
