Flash Album Gallery - en to lt translation catalogue (358 entries)

en: Upload failed!
lt: Įkrauti nepavyko!

en: No gallery selected !
lt: Galerija nepasirinkta!

en: Image Files
lt: Paveiksliuko failai

en: remove
lt: pašalinti

en: Browse...
lt: Apžvalga...

en: Upload images
lt: Paveiksliukų įkrovimas

en: Add new gallery
lt: Pridėti naują galeriją

en: Upload Images
lt: Įkrauti paveiksliukus

en: Import image folder
lt: Importuoti paveiksliuko aplanką

en: Create a new gallery
lt: Sukūrti naują galeriją

en: New Gallery
lt: Nauja galerija

en: Create a new , empty gallery below the folder
lt: Sukurti naują, tuščią galeriją žemiau aplanko

en: Allowed characters for file and folder names are
lt: Failų ir aplankų vardams leidžiami simboliai yra

en: Add gallery
lt: Pridėti galeriją

en: Upload image(s):
lt: Įkrauti paveiksliuką (-us):

en: in to
lt: į

en: Choose gallery
lt: Pasirinkite galeriją

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
lt: Šiam paketui įkrauti reikalingas Adobe Flash 10, išjunkite jį, jei turite problemų

en: Disable flash upload
lt: Išjungti Flash įkrovimą

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
lt: Įkelti kelis failus vienu metu su Ctrl/Shift, pasirenkant dialoge

en: Enable flash based upload
lt: Įjungti pakrovimą flash pagrindu

en: Import from Server path:
lt: Importo kelias iš Serverio:

en: Toggle DIR Browser
lt: Perjungti DIR naršyklę

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
lt: Atkreipkite dėmesį: saugiam režimui = ON, jums reikia rankiniu būdu pridėti Thumbs poaplankį

en: Import folder
lt: Importuoti aplanką

en: Upload More Images in "%s"
lt: Įkelti daugiau paveikslėlių į "%s"

en: Add images to gallery
lt: Pridėti paveiksliukus į galeriją

en: Back to gallery
lt: Grįžti į galeriją

en: Flash Album Gallery overview
lt: Flash Albumo Galerijos peržiūra

en: FlAGallery
lt: FlAGalerija

en: Overview
lt: Peržiūra

en: FlAG Manage gallery
lt: FlAG Galerijos valdymas

en: Manage Galleries
lt: Galerijų valdymas

en: FlAG Manage skins
lt: FlAG skinų valdymas

en: Skins
lt: Skinai

en: FlAG Change options
lt: FlAG pakeisti nustatymus

en: Options
lt: Parinktys

en: You do not have the correct permission
lt: Jūs neturite atitinkamų teisių

en: Unexpected Error
lt: Netikėta klaida

en: A failure occurred
lt: Įvyko nesėkmė

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
lt: Atsiprašome, darbui su FlAGallery reikalaujamos administratoriaus teisės

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
lt: FlA Albumų galerija: lentelė negali būti sukūrta, prašome patikrinti duomenų bazės nustatymus

en: No valid gallery name!
lt: Neteisingas galerijos vardas!

en: Directory
lt: Katalogas

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
lt: neegzistuoja. Pirmiausia sukūrkite pagrindinį galerijos aplanką

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
lt: Patikrinkite šią nuorodą, jei jūs nežinote, kaip nustatyti teises:

en: is not writeable !
lt: nėra įrašoma!

en: Unable to create directory
lt: Nepavyko sukurti katalogo

en: The server setting Safe-Mode is on !
lt: Serverio saugaus režimo nustatymas įjungtas!

en: If you have problems, please create directory
lt: Jei turite problemų, sukurkite katalogą

en: and the thumbnails directory
lt: ir eskizų katalogą

en: with permission 777 manually !
lt: su teisėmis 777 rankiniu būdu!

en: Gallery | Galleries
lt[0]: Galerija
lt[1]: Galerijos

en: already exists
lt: jau egzistuoja

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
lt: Galerija '%1$s' sėkmingai sukurta. <br/> Galite parodyti šią galeriją su žyma %2$s. <br/>

en: Edit gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: doesn&#96;t exist!
lt: neegzistuoja!

en: contains no pictures
lt: Nėra paveikslėlių

en: Database error. Could not add gallery!
lt: Duomenų bazės klaida. Negalima sukurti galerijos!

en: successfully created!
lt: sėkmingai sukurta!

en: Create new thumbnails
lt: Sukurti naujus eskizus

en:  picture(s) successfully added
lt: paveiksliukas (-ai) sėkmingai sukurtas (-i)

en: Object didn't contain correct data
lt: Objektas turi neteisingus duomenis

en:  is not writeable
lt: nėra įrašoma

en:  is not writeable
lt: nėra įrašoma

en: Failure in database, no gallery path set !
lt: Klaida duomenų bazėje, nėra nurodytas galerijos kelias!

en: is no valid image file!
lt: nėra teisingas paveiksliuko failas!

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
lt: Nepavyko įrašyti į katalogą %s. Ar šis katalogas yra įrašomas serveryje?

en: Error, the file could not moved to :
lt: Klaida, failas negali būti perkeltas į:

en: Error, the file permissions could not set
lt: Klaida, failo teisės nėra nustatytos

en:  Image(s) successfully added
lt: Paveiksliukas (-ai) sėkmingai pridėtas (-i)

en: Invalid upload. Error Code :
lt: Neteisingas įkėlimo. Klaidos kodas:

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
lt: SAUGAUS REŽIMO apribojimas turi poveikį! Jums reikia sukurti aplanką <strong>%s</strong> rankiniu būdu

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
lt: Kai safe_mode įjungtas, PHP tikrina, kad pamatytų, ar dabartinio skripto savininkas (%s) atitinka savininko (%s) failą, kuris turi būti valdomas failo funkcija arba savo katalogu

en: The destination gallery does not exist
lt: Paskirties galerija neegzistuoja

en: Failed to move image %1$s to %2$s
lt: Nepavyko perkelti paveiksliuką %1$s į %2$s

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
lt: Perkelta %1$s paveiksliukas (-ų) į galeriją: %2$s .

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
lt: Nepavyko nukopijuoti paveiksliuką %1$s į %2$s

en: Failed to copy database row for picture %s
lt: Nepavyko nukopijuoti paveiksliukui skirtą eilutę %s duomenų bazėje

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
lt: Paveiksliukas %1$s (%2$s) nukopijuotas kaip paveiksliukas %3$s (%4$s) &raquo; Failas jau egzistuoja nurodytoje galerijoje.

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
lt: Paveiksliukas %1$s (%2$s) nukopijuotas kaip paveiksliukas %3$s (%4$s)

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
lt: Nukopijuota %1$s paveiksliukų į galeriją: %2$s .

en: Gallery Overview
lt: Galerijos peržiūra

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lt: Parodyta %s#8211;%s iš %s

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Author
lt: Autorius

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Delete this gallery ?
lt: Pašalinti galeriją?

en: Delete
lt: Pašalinti

en: No entries found
lt: Nerasta įrašų

en: Gallery not found.
lt: Galerija nerasta.

en: Sorry, you have no access here
lt: Atsiprašome, jūs neturite tam teisių

en: No images selected
lt: Paveiksliukas nepasirinktas

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
lt: Jūs ruošiatės taisyti %s paveiksliukus 
    
     'Atšauktil' - nutraukti, 'Ok' pratęsimui.

en: Choose another gallery
lt: Pasirinkti kitą galeriją

en: Gallery settings
lt: Galerijos nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Scan Folder for new images
lt: Skanuoti paveiksliukų aplanką

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: No action
lt: Jokių veiksmų

en: Resize images
lt: Paveiksliukų išmatavimų keitimas

en: Delete images
lt: Pašalinti paveiksliukus

en: Import metadata
lt: Meta duomenų importas

en: Copy to...
lt: Nukopijuoti į...

en: Move to...
lt: Perkelti į...

en: OK
lt: Ok

en: Sort gallery
lt: Rūšiuoti galerijas

en: Add Images
lt: Pridėti paveiksliukus

en: Thumbnail
lt: Eskizas

en: Filename / Date
lt: Failo vardas / Data

en: Alt & Title Text / Description
lt: Alt & Pavadinimo tekstas  / Aprašymas

en: Size:
lt: Dydis:

en: View "%s"
lt: Peržiūra "%s"

en: View
lt: Peržiūra

en: Customize thumbnail
lt: Eskizo nustatymas

en: Edit thumb
lt: Redaguoti eskizą

en: Delete "%s"
lt: Pašalinti "%s"

en: Select the destination gallery:
lt: Pasirinkite galerijos vietą:

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Sort order changed
lt: Pasikeitė rūšiavimo eiliškumas

en: Sort Gallery
lt: Rūšiuoti galeriją

en: Update Sort Order
lt: Atnaujinti rūšiavimo tvarką

en: Thumb
lt: Eskizas

en: Filename
lt: Failo vardas

en: Date
lt: Data

en: Alt &amp; Title Text
lt: Alt &amp; Pavadinimo tekstas

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Sukčiaujam, а?

en: deleted successfully
lt: sėkmingai pašalinta

en: Picture
lt: Paveiksliukas

en: Pictures deleted successfully
lt: Paveiksliukai sėkmingai pašalinti

en: Import metadata finished
lt: Meta duomenų importas pabaigtas

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
lt: Operacija sėkminga. Prašome išvalyti naršyklės talpyklą.

en: Update successful
lt: Sėkmingai atnaujinta

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
lt: Naudojant pelę pasirinkite vietą naujam eskizui.

en: Thumbnail updated
lt: Eskizas atnaujintas

en: Error updating thumbnail.
lt: Eskizo atnaujinimo klaida.

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
lt: Pasirinkite plotą iš paveiksliuko eskizams kairėje.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: FlAG Gallery
lt: FlAG Galerija

en: No gallery
lt: Nėra galerijos

en: Select &#187;
lt: Pasirinkti

en: Show
lt: Parodyti

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Image ID:
lt: Paveiksliuko ID:

en: Alt/Title text
lt: Alt/Title tekstas

en: Alignment
lt: Sureguliavimas

en: None
lt: Nėra

en: Left
lt: Iš kairės

en: Center
lt: Per centrą

en: Right
lt: Iš dešinės

en: Size
lt: Dydis

en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Insert into Post
lt: Įterpti į žinutę

en: Save all changes
lt: Išsaugoti visus pakeitimus

en: FlAG Gallery Overview
lt: FlAG galerijos peržiūra

en: Reset all settings to default parameter
lt: Grąžinti visus parametrus į pradinius

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
lt: Sėkmingai pašalinta! Dabar ištrinkite įskiepį ir džiaukitės gyvenimu! Linkime sėkmės!

en: Plugin Home
lt: Įskiepio pagrindinis

en: Plugin Comments
lt: Įskiepio komentarai

en: Rate Plugin
lt: Vertinti įskiepį

en: My Plugins
lt: Mano įskiepiai

en: Contact Me
lt: Susisiekti su manimi

en: Reset settings
lt: Atkurti nustatymus

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
lt: Atstatyti visas parinktis į numatytuosius nustatymus??\n\nPaspauskite  [Atšaukti] sustabdymui, [OK] pratęsimui. \n

en: Uninstall plugin
lt: Pašalinti įskiepį

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
lt: Jūs ruošiatės ištrinti įskiepį iš WordPress.\nŠis veiksmas negrįžtamas\n\nPaspauskite  [Atšaukti] sustabdymui, [OK] pašalinimui. \n

en: What's new at PhotoGalleryCreator.com
lt: Kas naujo PhotoGalleryCreator.com

en: At a Glance
lt: Trumpa apžvalga

en: Image | Images
lt[0]: Paveiksliukas
lt[1]: Paveiksliukai

en: Upload pictures
lt: Įkrauti paveiksliukus

en: Here you can control your images and galleries.
lt: Čia jūs galite kontroliuoti jūsų paveiksliukus ir galerijas.

en: Gallery Administrator
lt: Galerijos administratorius

en: Gallery Editor
lt: Galerijos redaktorius

en: You currently have %s rights.
lt: Jūs turite %s teises

en: Setup Box
lt: Setup langelis

en: News Box
lt: Naujienų langelis

en: Welcome to FlAG Gallery !
lt: Sveiki atvykę į FlAG galeriją!

en: Server Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Graphic Library
lt: Grafinė biblioteka

en: No GD support
lt: Nėra GD palaikymo

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Server
lt: Serveris

en: Memory usage
lt: Panaudota atminties

en: MYSQL Version
lt: MYSQL versija

en: SQL Mode
lt: SQL režimas

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: PHP Safe Mode
lt: PHP saugusis režimas

en: PHP Allow URL fopen
lt: PHP leidimas URL fopen

en: PHP Memory Limit
lt: PHP atminties limitas

en: PHP Max Upload Size
lt: PHP maksimalus įkrovimo dydis

en: PHP Max Post Size
lt: PHP maksimalus žinutės dydis

en: PHP Max Script Execute Time
lt: PHP maksimalus skripto vykdymo laikas

en: PHP Exif support
lt: PHP Exif palaikymas

en: PHP IPTC support
lt: PHP IPTC palaikymas

en: PHP XML support
lt: PHP XML Palaikymas

en: Update Successfully
lt: Sėkmingai atnaujinta

en: Updated capabilities
lt: Atnaujintos galimybės

en: General Options
lt: Pagrindinės parinktys

en: Thumbnails
lt: Eskizai

en: Images
lt: Paveiksliukai

en: Sorting
lt: Rūšiavimas

en: Colors
lt: Spalvos

en: Roles
lt: Vaidmenys

en: Gallery path
lt: Galerijos kelias

en: This is the default path for all galleries
lt: Tai yra visų galerijų numatytasis kelias

en: Default flash size (W x H)
lt: Flash standartinis dydis (W x H)

en: Delete image files
lt: Pašalinti paveiksliukų failus

en: Delete files, when removing a gallery in the database
lt: Pašalinti failus, kai šalinama galerija iš duomenų bazės

en: Activate Media RSS feed
lt: Aktyvuoti Media RSS prenumeratą

en: A RSS feed will be added to you blog header.
lt: RSS prenumerata bus pridėta į jūsų blogo antraštę

en: Thumbnail settings
lt: Eskizų nustatymai

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
lt: Prašome atkreipti dėmesį: jeigu jūs pakeisite nustatymus, būtina naujai sukūrti eskizus -> Valdyti galeriją.

en: Width x Height (in pixel)
lt: Plotis  х Aukštis  (pikseliais)

en: These values are maximum values
lt: Šios reikšmės yra maksimalios reikšmės

en: Set fix dimension
lt: Nustatyti fiksuotą dydį

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
lt: Ignoruoti eskizo proporcijas

en: Crop square thumbnail from image
lt: Iškirpti kvadratinį eskizą iš paveiksliuko

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
lt: Sukurti kvadratinį eskizą, panaudojant tik pločio nustatymus:

en: Thumbnail quality
lt: Eskizų kokybė

en: Image settings
lt: Paveiksliuko nustatymai

en: Resize Images
lt: Pakeisti paveiksliuko dydį

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
lt: Plotis х Aukštis (pikseliais). FlAGallery išsaugos santykių dydį

en: Image quality
lt: Paveiksliuko kokybė

en: Sort options
lt: Rūšiavimo parinktys

en: Sort thumbnails
lt: Rūšiuoti eskizus

en: Custom order
lt: Individualus užsakymas

en: Image ID
lt: Paveiksliuko ID

en: File name
lt: Failo vardas

en: Alt / Title text
lt: Alt / Title tekstas

en: Date / Time
lt: Data / Laikas

en: Sort direction
lt: Rūšiavimo kryptis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Buttons Background Color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Buttons Text Color
lt: Mygtuko teksto spalva

en: Category Buttons Color
lt: Kategorijos mygtuko spalva

en: Category Buttons Text Color
lt: Kategorijos mygtuko teksto spalva

en: Thumbs Rollover Color
lt: Eskizo posukio spalva

en: Main Title
lt: Pagrindinis pavadinimas

en: Category Title
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Item Background
lt: Instrumentas Fonas

en: Item Title
lt: Instrumentas Pavadinimas

en: Item Description
lt: Instrumentas Aprašymas

en: Roles / capabilities
lt: Vaidmenys / pajėgumai

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
lt: Pasirinkite mažiausią vaidmenį, kuris turėtų galimybę naudotis šiais pajėgumais. Flash Albumo Galerija palaiko standartinius vaidmenis iš WordPress.

en: Main Flash Album Gallery overview
lt: Pagrindinis Flash Albumo Gallerijos apžvalga

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
lt: Naudoti TinyMCE mygtuką / Įkelti skirtuką

en: Add gallery / Upload images
lt: Pridėti galeriją / Įkrauti paveiksliuką

en: Manage gallery
lt: Galerijos valdymas

en: Manage others gallery
lt: Kitų galerijų valdymas

en: Change skin
lt: Pakeisti skiną

en: Add skins
lt: Pridėti skinus

en: Delete skins
lt: Pašalinti skinus

en: Change options
lt: Pakeisti parinktis

en: Update capabilities
lt: Atnaujinti galimybes

en: Add new skin
lt: Pridėti naują skiną

en: Want more skins?
lt: Norite daugiau skinų?

en: Install a skin in .zip format
lt: Įdiegti skiną .zip formatu

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
lt: Jeigu jūs turite skiną .zip formate, jūs galite įdiegti jį, įkrovus čia.

en: Install Now
lt: Įdiegti dabar

en: More skins
lt: Daugiau skinų

en: If you want more skins, You may get it at.
lt: Jeigu norite daugiau skinų, jūs galite gauti juos.

en: Install info
lt: Įdiegimo informacija

en: No skin Specified
lt: nėra nurodyto skino

en: Installing Skin from file: %s
lt: Įdiegti skiną iš failo: %s

en: The uploaded file could not be moved to %s.
lt: Įkrautas failas negali būti perkeltas į %s

en: Installation Failed
lt: Įdiegimas nepavyko

en: The skin installed successfully.
lt: Skinas sėkmingai įdiegtas

en: Activate this skin
lt: Aktyvuoti šį skiną

en: Activate Skin
lt: Aktyvuoti skiną

en: Goto skin overview
lt: Peržiūrėti skiną

en: Skin overview
lt: Skino peržiūra

en: Actions:
lt: Veiksmai:

en: Could not access filesystem.
lt: Nepavyko prisijungti prie failų sistemos.

en: Filesystem error
lt: Failų sistemos klaida

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
lt: Nepavyko rasti FlAGallery skino katalogo.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
lt: Nepavyko rasti WordPress turinio katalogą (wp-content).

en: Install package not available.
lt: Įdiegimo paketas nepasiekiamas.

en: Unpacking the skin package
lt: Skinų paketo išpakavima

en: Folder already exists.
lt: Aplankas jau egzistuoja

en: Installing the skin
lt: Įdiegti skiną

en: Skin
lt: Skinas

en: Can't find skin directory
lt: Nerandamas skino katalogas

en: . Try delete it manualy via ftp
lt: . Pamėginkite pašalinti rankiniu būdu per FTP

en: You need activate another skin before delete it
lt: Jūs turite aktyvuoti naują skiną prieš ištrinant šį

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of GRAND FlAGallery.
lt: Jūs neturite atitinkamų teisių pašalinti skinus iš GRAND FlAGallery.

en: activated successfully
lt: sėkmingai aktyvuota

en: No skins to show
lt: Nėra skinų parodymui

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Visit author homepage
lt: Aplankykite autoriaus puslapį

en: By %s
lt:  %s

en: Visit skin site
lt: Aplankykite skino puslapį

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Delete this skin
lt: Pašalinti šį skiną

en: Insert Flash Album with one or more galleries
lt: Įterpti Flash albumą su viena ar daugiau galerijų

en: You are not allowed to be here
lt: Jūs neturite teisių būti čia

en: Album Name
lt: Albumo vardas

en: Select galleries
lt: Pasirinki galerijas

en: (album categories)
lt: (albumo kategorijos)

en: custom size
lt: pasirinktinis dydis

en: Insert
lt: Įterpti

en: Upgrade database structure...
lt: Duomenų bazės strukūros atnaujinimas...

en: finished
lt: pabaigtas

en: Import date and time information...
lt: Datos ir laiko informacijos importas...

en: Upgrade GRAND FlAGallery
lt: Atnaujinti GRAND FlAGallery

en: The script detect that you upgrade from a older version.
lt: Skriptas aptiko, kad jūs atsinaujinote iš senos versijos.

en: Your database tables for GRAND FlAGallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
lt: Jūsų GRAND FlAGallery duomenų bazės lentelės paseno ir turi būti atnaujintos prieš tęsiant.

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
lt: Jei norėtumėte grįžti prie ankstesnės versijos vėliau, prašome pirmiausia pasidaryti pilną jūsų duomenų bazės ir paveiksliukų atsarginę kopiją.

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
lt: Atnaujinimo procesas gali užtrukti, todėl būkite kantrūs.

en: Start upgrade now
lt: Pradėti atnaujinimą

en: Upgrade sucessful
lt: Atnaujinimas įvykdytas sėkmingai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
lt: Pastaba: Remiantis serverio atminties limitu, jums nereikėtų įkelti didesnius nei <strong>%d x %d</strong> pikselių paveiksliukus

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Credit
lt: Kreditas

en: Camera
lt: Kamera

en: Caption
lt: Parašas

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Focal length
lt: Židinio nuotolis

en: Shutter speed
lt: Užrakto greitis

en: Tags
lt: Žymos

en: Subject
lt: Tema

en: Make
lt: Padaryti

en: Edit Status
lt: Redaguoti statusą

en: Category
lt: Kategorija

en: Keywords
lt: Raktiniai žodžiai

en: Date Created
lt: Sukūrimo data

en: Time Created
lt: Sukūrimo laikas

en: Author Position
lt: Autoriaus pozicija

en: City
lt: Miestas

en: Location
lt: Vieta

en: Province/State
lt: Provincija/Valstybė

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Country
lt: Šalis

en: Headline
lt: Antraštė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Copyright Notice
lt: Autorinių teisių pranešimas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Last modified
lt: Paskutiniai pakeitimai

en: Program tool
lt: Programiniai instrumentai

en: Format
lt: Formatas

en: [Gallery not found]
lt: [Galerija nerasta]

en: [Gallery %s not found]
lt: [Galerija  %s nerasta]

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed..
lt: Būtini <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> ir naršyklė su JavaScript palaikymu..

en: No galleries have been yet created.
lt: Dar nėra sukūrtos galerijos.

en: The gallery ID=%s does not exist.
lt: Galerija su ID=%s neegzistuoja.

en: Invalid MediaRSS command (%s).
lt: Negaliojanti MediaRSS komanda (%s).
