Flash Album Gallery - en to nl translation catalogue (348 entries)

en:  Image(s) successfully added
nl: Afbeelding(en) succesvol toegevoegd

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
nl: Let op: bij safe-mode = ON dient u de submap-miniaturen handmatig toe te voegen

en:  is not writeable
nl: is niet beschrijfbaar

en:  is not writeable
nl: is niet beschrijfbaar

en:  picture(s) successfully added
nl: Afbeelding(en) succesvol toegevoegd

en: (album categories)
nl: (Album categorieen)

en: . Try delete it manualy via ftp
nl: . Probeer handmatig te verwijderen via ftp

en: A RSS feed will be added to you blog header.
nl: Een RSS Feed wordt toegevoegd in de header van uw Blog.

en: A failure occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Action
nl: Actie

en: Actions:
nl: Acties:

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate Media RSS feed
nl: Media RSS Feed activeren

en: Activate Skin
nl: Activeer Skin

en: Activate this skin
nl: Deze skin activeren.

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Add Images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Add gallery
nl: Album toevoegen

en: Add gallery / Upload images
nl: Album toevoegen / Afbeeldingen Uploaden

en: Add images to gallery
nl: Afbeeldingen aan album toevoegen

en: Add new gallery
nl: Nieuw album toevoegen

en: Add new skin
nl: Nieuwe skin toevoegen

en: Add skins
nl: Skin toevoegen

en: Album Name
nl: Albumnaam

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Allowed characters for file and folder names are
nl: Toegestane karakters voor bestanden en mappen zijn

en: Alt & Title Text / Description
nl: Alternatieve Titel / Beschrijving

en: Alt &amp; Title Text
nl: Alternatieve Titel

en: Alt / Title text
nl: Alt / Titel tekst

en: Alt/Title text
nl: Alt/Titel tekst

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Ascending
nl: Oplopend

en: At a Glance
nl: In een oogopslag

en: Author
nl: Auteur

en: Author Position
nl: Functie Auteur

en: Back to gallery
nl: Terug naar album

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Buttons Background Color
nl: Buttons Achtergrondkleur

en: Buttons Text Color
nl: Buttons Tekstkleur

en: By %s
nl: Van %s

en: Can't find skin directory
nl: Kan de skin-directory niet vinden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Caption
nl: Belichting

en: Category
nl: Categorie

en: Category Buttons Color
nl: Categoriebuttons Kleur

en: Category Buttons Text Color
nl: Categoriebuttons Tekstkleur

en: Category Title
nl: Categorienaam

en: Center
nl: Midden

en: Change options
nl: Wijzig opties

en: Change skin
nl: Wijzig uiterlijk

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Vals spelen he?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
nl: Check deze link, als u niet weet hoe u de rechten moet instellen:

en: Choose another gallery
nl: Kies een ander album

en: Choose gallery
nl: Kies album

en: City
nl: Stad

en: Colors
nl: Kleuren

en: Contact Me
nl: Contact

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
nl: %1$s Afbeelding(en) gekopieerd naar album: %2$s .

en: Copy to...
nl: Kopieer naar...

en: Copyright Notice
nl: Copyright opmerking

en: Could not access filesystem.
nl: Geen toegang tot het bestandssysteem.

en: Country
nl: Land

en: Country code
nl: Landcode

en: Create a new , empty gallery below the folder
nl: Maak een nieuw, leeg album in deze map

en: Create a new gallery
nl: Maak nieuw Album

en: Create new thumbnails
nl: Nieuwe miniaturen creëren

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
nl: Maak vierkante miniaturen, gebruik alleen de breedte-instelling

en: Crop square thumbnail from image
nl: Snijd vierkante minatuur uit de afbeelding

en: Custom order
nl: Aangepaste sorteervolgorde

en: Customize thumbnail
nl: Miniatuur aanpassen

en: Database error. Could not add gallery!
nl: Database fout. Kon geen album toevoegen!

en: Date
nl: Datum

en: Date / Time
nl: Datum / Tijd

en: Date Created
nl: Gemaakt op

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: Default flash size (W x H)
nl: Standaard flashgrootte (Breedte x Hoogte)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete "%s"
nl: Verwijder "%s"

en: Delete files, when removing a gallery in the database
nl: Bestanden verwijderen wanneer een album wordt verwijderd uit de database

en: Delete image files
nl: Afbeeldingsbestanden verwijderen

en: Delete images
nl: Verwijder afbeeldingen

en: Delete skins
nl: Verwijder skins

en: Delete this gallery ?
nl: Dit album verwijderen?

en: Delete this skin
nl: Verwijder deze skin

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable flash upload
nl: Flash upload uitschakelen

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Toont %s&#8211;%s van %s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Status
nl: Status aanpassing

en: Edit gallery
nl: Album wijzigen

en: Edit thumb
nl: Miniatuur wijzigen

en: Enable flash based upload
nl: Flash upload aanzetten

en: Error updating thumbnail.
nl: Fout bij het bijwerken van de miniatuurafbeelding.

en: Error, the file could not moved to :
nl: Fout, het bestand kon niet worden verplaatst naar:

en: Error, the file permissions could not set
nl: Fout de bestandsrechten konden niet worden ingesteld

en: Failed to copy database row for picture %s
nl: Fout bij kopieren van database rij voor afbeelding %s

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
nl: Kopieren van afbeelding %1$s naar %2$s mislukt

en: Failed to move image %1$s to %2$s
nl: Verplaatsen bestand %1$s naar %2$s mislukt

en: Failure in database, no gallery path set !
nl: Fout in database, geen album-pad aangegeven!

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename / Date
nl: Bestandsnaam / Datum

en: Filesystem error
nl: Bestandssysteem fout

en: FlAG Change options
nl: FLAG Opties Wijzigen

en: FlAG Gallery
nl: FLAG Galerij

en: FlAG Gallery Overview
nl: FLAG Albumoverzicht

en: FlAG Manage gallery
nl: FLAG Beheer galerij

en: FlAG Manage skins
nl: FLAG beheer skins

en: FlAGallery
nl: FLAGalerij

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
nl: Flash Album Galerij: Taballen konden niet worden gemaakt, check uw database-instellingen a.u.b.

en: Flash Album Gallery overview
nl: Flash Album Gallery overzicht

en: Focal length
nl: Brandpuntsafstand

en: Folder already exists.
nl: Mapnaam bestaat reeds.

en: Full size
nl: Volledige grootte

en: Gallery
nl: Album

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
nl: Album '%1$s succesvol aangemaakt.<br/>U kunt het album tonen met de volgende code %2$s.<br/>

en: Gallery Administrator
nl: Galerij Beheerder

en: Gallery Editor
nl: Galerij Editor

en: Gallery Overview
nl: Albumoverzicht

en: Gallery not found.
nl: Album niet gevonden.

en: Gallery path
nl: Album pad

en: Gallery settings
nl: Albuminstellingen

en: General Options
nl: Algemene Instellingen

en: Goto skin overview
nl: Ga naar het skin-overzicht

en: Graphic Library
nl: Grafische instellingen

en: Headline
nl: Titel

en: Here you can control your images and galleries.
nl: Hier kunt u uw afbeeldingen en albums beheren.

en: Hide
nl: Verbergen

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
nl: Wanneer u een skin hebt in .zip formaat, kunt u deze installeren door hem hier te uploaden

en: If you have problems, please create directory
nl: Als u problemen hebt, maak dan de map

en: If you want more skins, You may get it at.
nl: Meer skins zijn verkrijgbaar bij:

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
nl: Als u later wilt downgraden, maak dan eerst een complete backup van uw database en afbeeldingen a.u.b.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
nl: Negeer de beeldverhouding, geen portret miniaturen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
nl: Afbeelding %1$s (%2$s) gekopieerd als afbeelding %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
nl: Afbeelding %1$s (%2$s) gekopieerd als afbeelding %3$s (%4$s) &raquo; Het bestand bestond al in het doelalbum.

en: Image Files
nl: Afbeeldingsbestanden

en: Image ID
nl: Afbeeldings ID

en: Image ID:
nl: Afbeeldings ID:

en: Image quality
nl: Beeldkwaliteit

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import date and time information...
nl: Datum en tijd importeren

en: Import folder
nl: Importeer map

en: Import from Server path:
nl: Importeer vanaf Server pad:

en: Import image folder
nl: Importeer Afbeeldingsmap

en: Import metadata
nl: Importeer metagegevens

en: Import metadata finished
nl: Importeren van Metagegevens geslaagd

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert Flash Album with one or more galleries
nl: Flash Galerij met een of meer albums invoegen

en: Insert into Post
nl: In bericht invoegen

en: Install Now
nl: Installeer Nu

en: Install a skin in .zip format
nl: Installeer een skin in .zip formaat

en: Install info
nl: Installatie-informatie

en: Install package not available.
nl: Installatiepakket niet beschikbaar

en: Installation Failed
nl: Installatie Mislukt

en: Installing Skin from file: %s
nl: Installeert Skin van bestand: %s

en: Installing the skin
nl: Installeer de skin

en: Invalid MediaRSS command (%s).
nl: Ongeldig MediaRSS commando (%s).

en: Invalid upload. Error Code :
nl: Ongeldige Upload. Foutcode:

en: Item Background
nl: Afbeelding Achtergrond

en: Item Description
nl: Afbeelding Toelichting

en: Item Title
nl: Afbeelding Naam

en: Keywords
nl: Sleutelwoorden

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Left
nl: Links

en: Location
nl: Plaats

en: MYSQL Version
nl: MYSQL Versie

en: Main Flash Album Gallery overview
nl: Overzichtsscherm Flash Album Galerij

en: Main Title
nl: Hoofdtitel

en: Make
nl: Gemaakt door

en: Manage Galleries
nl: Albums beheren

en: Manage gallery
nl: Beheer album

en: Manage others gallery
nl: Beheer albums van anderen

en: Memory usage
nl: Geheugengebruik

en: More skins
nl: Meer skins

en: Move to...
nl: Verplaats naar...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
nl: %1$s Afbeelding(en) verplaatst naar Album: %2$s .

en: My Plugins
nl: Mijn Plugins

en: N/A
nl: Niet aanwezig

en: New Gallery
nl: Nieuw Album

en: News Box
nl: Nieuws

en: No
nl: Nee

en: No GD support
nl: Geen GD ondersteuning

en: No action
nl: Geen actie

en: No entries found
nl: Geen items gevonden

en: No galleries have been yet created.
nl: Er zijn nog geen albums gemaakt

en: No gallery
nl: Geen album

en: No gallery selected !
nl: Geen album gekozen!

en: No images selected
nl: Geen afbeeldingen geselecteerd

en: No skin Specified
nl: Geen skin geselecteerd

en: No skins to show
nl: Geen skins om te tonen

en: No valid gallery name!
nl: Geen geldige albumnaam

en: None
nl: Geen

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
nl: Noot: Afhankelijk van uw servergeheugen kunt u beter geen afbeeldingen groter dan <strong>%d x %d</strong> pixels uploaden

en: Object didn't contain correct data
nl: Object bevatte niet de juiste data

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
nl: Handeling geslaagd. Maak uw browser cache leeg a.u.b.

en: Options
nl: Opties

en: Overview
nl: Overzicht

en: PHP Allow URL fopen
nl: PHP URL fopen toestaan

en: PHP Exif support
nl: PHP Exif Ondersteuning

en: PHP IPTC support
nl: PHP IPTC Ondersteuning

en: PHP Max Post Size
nl: PHP maximale Bericht grootte

en: PHP Max Script Execute Time
nl: PHP Maximale Script Uitvoeringstijd

en: PHP Max Upload Size
nl: PHP Maximale upload grootte

en: PHP Memory Limit
nl: PHP Geheugen Limiet

en: PHP Version
nl: PHP Versie

en: PHP XML support
nl: PHP XML Ondersteuning

en: Path
nl: Pad

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Pictures deleted successfully
nl: Afbeeldingen succesvol verwijderd

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
nl: Let op: wanneer u de instellingen veranderd, dient u de miniaturen opnieuw aan te maken onder -> Beheer Album.

en: Plugin Comments
nl: Plugin Opmerkingen

en: Plugin Home
nl: Plugin Website

en: Program tool
nl: Programma

en: Province/State
nl: Provincie

en: Quantity
nl: Aantal

en: Rate Plugin
nl: Plugin Beoordelen

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
nl: Alle instellingen terugzetten naar standaardwaarden?\n\nKies [Annuleren] om te stoppen, [OK] om door te gaan.\n

en: Reset all settings to default parameter
nl: Reset alle instellingen naar de standaardwaarden

en: Reset settings
nl: Instellingen resetten

en: Resize Images
nl: Afbeeldingsgrootte wijzigen

en: Resize images
nl: Beeldgrootte wijzigen

en: Right
nl: Rechts

en: Roles
nl: Rechten

en: Roles / capabilities
nl: Rechten / machtigingen

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
nl: SAFE MODE beperkingen in werking! U dient de map <strong>%s</strong> handmatig aan te maken

en: SQL Mode
nl: SQL Modus

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save all changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: Scan Folder for new images
nl: Scan map voor nieuwe afbeeldingen

en: Select &#187;
nl: Selecteer &#187;

en: Select galleries
nl: Kies albums

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
nl: Selecteer de omtrek van de miniatuur uit de afbeelding aan de linkerkant.

en: Select the destination gallery:
nl: Kies de doelmap voor het album:

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
nl: Kies de laagste rol die toegang mag krijgen tot de follow-machtigingen. Flash Album Galerij ondersteunt de standaardrollen van Wordpress.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
nl: Selecteer met de muis de omtrek van de nieuwe miniatuurafbeelding.

en: Server Settings
nl: Serverinstellingen

en: Set fix dimension
nl: Vaste verhouding bepalen

en: Setup Box
nl: Over de Plugin..

en: Show
nl: Toon

en: Shutter speed
nl: Sluitertijd

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Skin overview
nl: Skin Overzicht

en: Skins
nl: Uiterlijk

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
nl: Excuses, uw Flash Album Galerij werkt alleen met een beheerdersrol

en: Sorry, you have no access here
nl: Excuses, u hebt hier geen toegang

en: Sort Gallery
nl: Album Sorteren

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Sort gallery
nl: Sorteer album

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Sort order changed
nl: Sorteervolgorde veranderd

en: Sort thumbnails
nl: Sorteer miniaturen

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Source
nl: Bron

en: Start upgrade now
nl: Start upgrade nu

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Tags
nl: Opmerkingen

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed..
nl: De <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> en een browser mit Javascript-ondersteuning zijn vereist...

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
nl: Deze batch upload vereist Adobe Flash 10, uitschakelen bij problemen

en: The destination gallery does not exist
nl: Het doelalbum bestaat niet

en: The gallery ID=%s does not exist.
nl: Het Album ID=%s bestaat niet.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
nl: Het script ziet dat u een upgrade doet vanuit een oudere versie

en: The server setting Safe-Mode is on !
nl: De serverinstelling SAFE-MODE is geactiveerd!

en: The skin installed successfully.
nl: Installatie van de skin geslaagd.

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
nl: Het upgradeproces kan enige tijd duren, dus wees geduldig.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
nl: Het geuploade bestand kon niet worden verplaatst naar %s.

en: These values are maximum values
nl: Dit zijn de maximale waardes

en: This is the default path for all galleries
nl: Dit is het standaardpad voor alle albums

en: Thumb
nl: Miniatuur

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail quality
nl: Miniatuur kwaliteit

en: Thumbnail settings
nl: Miniatuur instellingen

en: Thumbnail updated
nl: Miniatuur bijgewerkt

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Thumbs Rollover Color
nl: Miniaturen 'Mouse Over' Kleur

en: Time Created
nl: Tijd

en: Title
nl: Titel

en: Toggle DIR Browser
nl: DIR Browser inschakelen

en: Unable to create directory
nl: Map kan niet worden gemaakt

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
nl: Kon FLAGalerij Skin-directory niet vinden.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
nl: Kon Wordpress Content-directory niet vinden (wp-content).

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
nl: Kon niet schrijven naar map %s. Is deze map beschrijfbaar door de server?

en: Unexpected Error
nl: Onverwachte Fout

en: Uninstall plugin
nl: De-installeer plugin

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
nl: De-installatie geslaagd!

en: Unpacking the skin package
nl: Skin-pakket uitpakken

en: Update Sort Order
nl: Sorteervolgorde updaten

en: Update Successfully
nl: Update Geslaagd

en: Update capabilities
nl: Machtigingen wijzigen

en: Update successful
nl: Update geslaagd

en: Updated capabilities
nl: Update mogelijkheden

en: Upgrade GRAND FlAGallery
nl: GRAND FLAGallery upgraden

en: Upgrade database structure...
nl: Databasestructuur upgraden

en: Upgrade sucessful
nl: Upgrade geslaagd

en: Upload Images
nl: Afbeeldingen Uploaden

en: Upload More Images in "%s"
nl: Upload meer afbeeldingen in "%s"

en: Upload failed!
nl: Upload mislukt!

en: Upload image(s):
nl: Afbeelding(en) uploaden

en: Upload images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
nl: Upload meerdere bestanden tegelijk door ctrl/shift-selectie in het scherm

en: Upload pictures
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
nl: Benut TinyMCE Button / Upload tabblad

en: Version %s
nl: Versie %s

en: View
nl: Bekijken

en: View "%s"
nl: Bekijk "%s"

en: Visit author homepage
nl: Bezoek de website van de auteur

en: Visit skin site
nl: Bezoek de skin-website

en: Want more skins?
nl: Wilt u meer skins?

en: Welcome to FlAG Gallery !
nl: Welkom bij de GRAND Flash Gallery!

en: What's new at PhotoGalleryCreator.com
nl: Wat is nieuw op PhotoGalleryCreator.com

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
nl: Wanneer de SAFE MODE actief is, checkt PHP of de eigenaar (%s) van het huidige script overeenstemt met de eigenaar (%s) van het bestand dat bewerkt wordt door een bestandsfunctie of map

en: Width x Height (in pixel)
nl: Breedte x Hoogte (in pixels)

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
nl: Breedte x Hoogte (in pixels). Flash Album Galerij behoudt beeldverhouding

en: Yes
nl: Ja

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
nl: U staat op het punt om de plugin te verwijderen.\nDeze wijziging kan niet ongedaan worden gemaakt.\n\nKies [Annuleren] om te stoppen, [OK] om te bevestigen.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
nl: U staat op het punt om een bulk-bewerking te starten voor %s afbeeldingen 
     
     'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te bevestigen.

en: You are not allowed to be here
nl: U hebt hier geen rechten

en: You currently have %s rights.
nl: U hebt momenteel %s rechten.

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of GRAND FlAGallery.
nl: U hebt onvoldoende rechten om skins van GRAND FLAGallery te verwijderen.

en: You do not have the correct permission
nl: Uw hebt onvoldoende rechten

en: You need activate another skin before delete it
nl: U dient een andere skin te activeren alvorens te verwijderen

en: Your database tables for GRAND FlAGallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
nl: Uw database tabellen voor GRAND FLAGallery zijn gedateerd en moeten geupgrade worden voordat u verder kunt.

en: [Gallery %s not found]
nl: [Album %s niet gevonden]

en: [Gallery not found]
nl: [Album niet gevonden]

en: activated successfully
nl: activeren geslaagd

en: already exists
nl: bestaat al

en: and the thumbnails directory
nl: en de miniaturenmap

en: contains no pictures
nl: bevat geen afbeeldingen

en: custom size
nl: Aangepaste grootte

en: deleted successfully
nl: succesvol verwijderd

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
nl: bestaat niet. Maak eerst de hoofdmap van de galerij

en: doesn&#96;t exist!
nl: bestaat niet!

en: finished
nl: beëindigd

en: in to
nl: naar

en: is no valid image file!
nl: is geen gelding afbeeldingsbestand!

en: is not writeable !
nl: is niet beschrijfbaar!

en: remove
nl: verwijderen

en: successfully created!
nl: succesvol aangemaakt!

en: with permission 777 manually !
nl: met CHMOD 777 rechten handmatig!
