Flash Album Gallery - en to pl translation catalogue (349 entries)

en:  Image(s) successfully added
pl: Obraz (y) został dodany

en:  MByte
pl: Mo

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
pl: Uwaga: W przypadku safe-mode = ON trzeba dodać ręcznie podfolder

en:  is not writeable
pl: nie zapisywalny

en:  is not writeable
pl: nie zapisywalny

en:  mm
pl: min

en:  picture(s) successfully added
pl: obrazki pomyslnie dodane

en: (album categories)
pl: (album kategorii)

en: . Try delete it manualy via ftp
pl: . Spróbuj go usunąć ręcznie przez ftp

en: A RSS feed will be added to you blog header.
pl: RSS zostanie dodane do Twojego bloga nagłówka

en: A failure occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Action
pl: Akcja

en: Actions:
pl: Akcja :

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate Media RSS feed
pl: Aktywuj RSS

en: Activate Skin
pl: Aktywowana

en: Activate this skin
pl: Aktywuj

en: Activated
pl: Aktywowano

en: Add Images
pl: Dodaj obraz

en: Add gallery
pl: Dodaj galerię

en: Add gallery / Upload images
pl: Dodaj Galerię / Dodaj zdjęcia

en: Add images to gallery
pl: Dodaj zdjęcia do galerii

en: Add new gallery
pl: Dodaj nową galerię

en: Add new skin
pl: Dodaj nową skórkę

en: Add skins
pl: Dodaj skórkę

en: Album Name
pl: Nazwa albumu

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Allowed characters for file and folder names are
pl: Dozwolone znaki w nazwach plików i katalogów

en: Alt & Title Text / Description
pl: Alt & Title Text / Opis

en: Alt &amp; Title Text
pl: Alt &amp; Tekst tytuł

en: Alt / Title text
pl: Tekst Alt / Titre

en: Alt/Title text
pl: Tekst Alt/Title

en: Aperture
pl: Przegląd

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: At a Glance
pl: W skrócie

en: Author
pl: Autor

en: Author Position
pl: Lokalizacja autora

en: Back to gallery
pl: Powrót do galerii

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Browse...
pl: Przeglądaj ...

en: Buttons Background Color
pl: Kolor tła przycisków

en: Buttons Text Color
pl: Kolor tekstu przycisków

en: By %s
pl: Przez %s

en: Camera
pl: Aparat

en: Can't find skin directory
pl: Nie można znaleźć katalogu

en: Cancel
pl: Tnij

en: Caption
pl: Legenda

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Buttons Color
pl: Kolor przycisku Kategorii

en: Category Buttons Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku Kategorii

en: Category Title
pl: Tytuł kategorii

en: Center
pl: Wyśrodkowane

en: Change options
pl: Zmień opinie

en: Change skin
pl: Zmień skórkę

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Vous rigolez ?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
pl: Sprawdź ten link, jeśli nie wiesz jak ustawić uprawnień:

en: Choose another gallery
pl: Wybierz inną galerię

en: Choose gallery
pl: Wybierz galerię

en: City
pl: Miasto

en: Colors
pl: Kolory

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Me
pl: Kontakt

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
pl: Skopiowano %1$s obrazki do galerii: %2$s .

en: Copy to...
pl: Kopiuj do...

en: Copyright Notice
pl: Informacje o prawach autorskich

en: Could not access filesystem.
pl: Brak dostępu do plików.

en: Country
pl: Kraj

en: Country code
pl: Kod:

en: Create a new , empty gallery below the folder
pl: Utwórz nową, pustą galerię poniżej  folderu

en: Create a new gallery
pl: Stwórz nową galerię

en: Create new thumbnails
pl: Stwórz nowe miniatury

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
pl: Tworzenie kwadratowych miniatur używać tylko ustawienia szerokości:

en: Credit
pl: Kredyt

en: Crop square thumbnail from image
pl: Kadrowanie obrazu miniatur

en: Custom order
pl: Zamówienie

en: Customize thumbnail
pl: Ustawienia miniatury

en: Database error. Could not add gallery!
pl: Błąd bazy danych. Nie można dodać zdjęć!

en: Date
pl: Data

en: Date / Time
pl: Data / Czas

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Date/Time
pl: Data/Czas

en: Default flash size (W x H)
pl: Domyślny rozmiar Flash (L x H)

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete "%s"
pl: Usuń  "%s"

en: Delete files, when removing a gallery in the database
pl: Usuń pliki, po usunięciu galerii w bazie danych

en: Delete image files
pl: Usuń pliki graficzne

en: Delete images
pl: Usuń obrazki

en: Delete skins
pl: Usuń skórkę

en: Delete this gallery ?
pl: Usunąć galerię ?

en: Delete this skin
pl: Usuń

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Directory
pl: Katalog

en: Disable flash upload
pl: Wyłącz wgrywanie flash

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
pl: Wyświetl %s&#8211;%s jako %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Status
pl: Status

en: Edit gallery
pl: Modyfikuj galerię

en: Edit thumb
pl: Edytuj miniaturę

en: Enable flash based upload
pl: Włącz wgrywanie oparte na flash

en: Error updating thumbnail.
pl: Błąd dodawania.

en: Error, the file could not moved to :
pl: Błąd, plik nie może być przeniesiony:

en: Error, the file permissions could not set
pl: Błąd,  nie można ustawić uprawń do pliku

en: Failed to copy database row for picture %s
pl: Nie udało się skopiować wiersza w bazie danych dla zdjęcia %s

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
pl: Nie udało się skopiować obraz %1$s do %2$s

en: Failed to move image %1$s to %2$s
pl: Nie można przenieść obrazu %1$s do %2$s

en: Failure in database, no gallery path set !
pl: Brak w bazie danych, bez ścieżki galerii!

en: File name
pl: Nazwa

en: Filename
pl: Nazwa

en: Filename / Date
pl: Nazwar / Data

en: Filesystem error
pl: Błąd systemu

en: FlAG Change options
pl: FlAG Zmiana opcji

en: FlAG Gallery
pl: FlAG Gallerie

en: FlAG Gallery Overview
pl: FlAG Gallery podgląd

en: FlAG Manage gallery
pl: FlAG Zarządzanie galerią

en: FlAG Manage skins
pl: FlAG Sarządzanie skórkami

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
pl: Flash Album Gallery : Tabele nie stworzony, proszę sprawdzić ustawienia bazy danych

en: Flash Album Gallery overview
pl: Podgląd Flash Album Gallery

en: Focal length
pl: Ogniskowa

en: Folder already exists.
pl: Folder juz istnieje

en: Full size
pl: Pełny wymiar

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
pl: Galeria '%1$s' została pomyślnie utworzona. <br/> Można pokazać tę galerię z znacznika%2$s. <br/>

en: Gallery Administrator
pl: Administrator galerii

en: Gallery Editor
pl: Edytor galerii

en: Gallery Overview
pl: Podglad galerii

en: Gallery not found.
pl: Nie znaleziono galerii.

en: Gallery path
pl: ścieżka galerii

en: Gallery settings
pl: Ustawienia galerii

en: General Options
pl: Opcje główne

en: Goto skin overview
pl: Do podgladu skórki

en: Graphic Library
pl: Biblioteka grafik

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Here you can control your images and galleries.
pl: Tutaj możesz skontrolować swoje zdjęcia i galerie.

en: Hide
pl: Ukryj

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
pl: Jeśli masz skórę w formacie .zip, może zainstalować, wgrywając ją tutaj.

en: If you have problems, please create directory
pl: Jeśli masz problemy, należy utworzyć katalog

en: If you want more skins, You may get it at.
pl: Jeśli chcesz więcej skórek, można je z

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
pl: Jeśli chcieliby Państwo wgrać później, prosimy najpierw zrobić pełną kopię zapasową bazy danych i obrazów.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
pl: Ignoruj proporcje miniatur

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
pl: Obraz %1$s (%2$s) skopiowano jako obraz %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
pl: Obraz %1$s (%2$s) skopiowano jako obraz  %3$s (%4$s) &raquo; plik ten już istnieje w galerii przeznaczenia.

en: Image Files
pl: Pliki obrazów

en: Image ID
pl: ID obrazka

en: Image ID:
pl: ID obrazka :

en: Image quality
pl: Jakość obrazka

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Images
pl: Obrazki

en: Import date and time information...
pl: Import daty i godziny ...

en: Import folder
pl: Importuj folder

en: Import from Server path:
pl: Import z serwera:

en: Import image folder
pl: Importuj folder ze zdjęciami

en: Import metadata
pl: Importuj metadata

en: Import metadata finished
pl: Import pomyślny

en: Insert
pl: Wrzuć

en: Insert Flash Album with one or more galleries
pl: Wstawianie Flash Album z jedną lub więcej galerii

en: Insert into Post
pl: Dodaj do wpisu

en: Install Now
pl: Instaluj

en: Install a skin in .zip format
pl: Instaluj skórkę w formacie .zip

en: Install info
pl: Informacja o instalacji

en: Install package not available.
pl: Instalacje pakietu nie są dostępne

en: Installation Failed
pl: Instalacja nie powiodła się

en: Installing Skin from file: %s
pl: Instaluj skórkę z pliku: %s

en: Installing the skin
pl: Instalacja

en: Invalid MediaRSS command (%s).
pl: (%s) MediaRSS nieprawidłowy.

en: Invalid upload. Error Code :
pl: Nieprawidłowy upload. Kod błędu:

en: Item Background
pl: Tło pozycji

en: Item Description
pl: Opis pozycji

en: Item Title
pl: Tytuł pozycji

en: Keywords
pl: Słowa

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Left
pl: Lewo

en: Location
pl: Lokalizacja

en: MYSQL Version
pl: Version de MYSQL

en: Main Flash Album Gallery overview
pl: Podgląd Flash Album Gallery

en: Main Title
pl: Mój tytuł

en: Make
pl: Zrobił

en: Manage Galleries
pl: Zarządzanie galeriami

en: Manage gallery
pl: Zarządzanie galerią

en: Manage others gallery
pl: Zarządzanie innymi galeriami

en: Memory usage
pl: Utilisation de la Mémoire

en: More skins
pl: Wiecej skórek

en: Move to...
pl: Przenies do ...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
pl: Przeniesiono %1$s image(s) do galerii: %2$s.

en: My Plugins
pl: Mój plugin

en: New Gallery
pl: Nowa galeria

en: News Box
pl: Nowy

en: No
pl: Nie

en: No GD support
pl: Nie obsługuje GD

en: No action
pl: Bez akcji

en: No entries found
pl: Nie odnaleziono żadnych wpisów

en: No galleries have been yet created.
pl: Galerie nie zostały jeszcze stworzone.

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: No gallery selected !
pl: Brak wybranych albumów!

en: No images selected
pl: Nie wybrano obrazów

en: No skin Specified
pl: Brak specyfikacji skórki

en: No skins to show
pl: Brak skórki do wyświetlenia

en: No valid gallery name!
pl: Brak prawidłowej nazwy galerii!

en: None
pl: Brak

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
pl: Uwaga: Na podstawie limitu pamięci serwera, nie należy przesłać większych zdjęć niż <strong>%d x %d</strong> pixeli

en: Object didn't contain correct data
pl: Obiekt nie zawiera prawidłowych danych

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
pl: Operacja powiodła się. Proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

en: Options
pl: Opcje

en: Overview
pl: Podgląd

en: PHP Allow URL fopen
pl: Autorisation PHP pour URL fopen

en: PHP Exif support
pl: Support PHP pour EXIF

en: PHP IPTC support
pl: Support PHP pour IPTC

en: PHP Max Post Size
pl: PHP  : Taille maximum de Post

en: PHP Max Script Execute Time
pl: PHP : Temps d'exécution de script maximum

en: PHP Max Upload Size
pl: PHP : Taille maximum de l'envoi

en: PHP Memory Limit
pl: Limite de la mémoire PHP

en: PHP Version
pl: Version de PHP

en: PHP XML support
pl: Support PHP pour XML

en: Path
pl: ścieżka

en: Picture
pl: Obraz

en: Pictures deleted successfully
pl: Obrazy usunięto pomyslnie

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
pl: Uwaga: W przypadku zmiany ustawień, należy ponownie stworzyć miniatury w -> Zarządzaj Galerią

en: Plugin Comments
pl: Komentarze do pluginów

en: Plugin Home
pl: Strona z Plugin'ami

en: Program tool
pl: Narzedzia, oprogramowanie

en: Province/State
pl: Region

en: Quantity
pl: Ilość

en: Rate Plugin
pl: Oceń plugin

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
pl: Resetuj wszystkie opcje do ustawień domyślnych ?\n\nWybierz [Anuluj] by zastopować, [OK] by rozpocząć.\n

en: Reset all settings to default parameter
pl: Reset wszystkich ustawień do wartości domyślnych

en: Reset settings
pl: Reset ustawień

en: Resize Images
pl: Zmień wymiary obrazów

en: Resize images
pl: Zmień rozmiar obrazów

en: Right
pl: Prawo

en: Roles
pl: Uprawnienia

en: Roles / capabilities
pl: Możliwości

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
pl: SAFE MODE Ograniczeny! Należy utworzyć folder <strong>%s</strong> ręcznie

en: SQL Mode
pl: Mode de SQL

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save all changes
pl: Zachowaj wszystkie zmiany

en: Scan Folder for new images
pl: Przeszukaj folder w poszukiwaniu nowych obrazów

en: Select &#187;
pl: Zaznacz &#187;

en: Select galleries
pl: Wybierz galerie

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
pl: Wybierz obszar, w miniaturce z obrazka po lewej

en: Select the destination gallery:
pl: Zaznacz galerię docelową :

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
pl: Wybierz najniższej roli, jaką powinien mieć dostęp do dalszych możliwości. Flash Album Gallery  obsługuje standard z WordPress.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
pl: Wybierz myszką obszar dla nowych miniatur.

en: Server
pl: Serveur

en: Server Settings
pl: Parametry serwera

en: Set fix dimension
pl: Ustaw wymiar

en: Setup Box
pl: Okno ustawień

en: Show
pl: Pokaż

en: Shutter speed
pl: Czas migawki

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Skin
pl: Skórka

en: Skin overview
pl: Podgląd

en: Skins
pl: Skórki

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
pl: Przykro nam,Flash Album Gallery działa tylko z poziomu administratora

en: Sorry, you have no access here
pl: Przepraszamy, nie masz dostępu tutaj

en: Sort Gallery
pl: Sortuj Galerię

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Sort gallery
pl: Sortuj galerię

en: Sort options
pl: Sortuj opinie

en: Sort order changed
pl: Sortowanie po zmianie

en: Sort thumbnails
pl: Sortuj miniatury

en: Sorting
pl: Sortuj

en: Source
pl: Źródło

en: Start upgrade now
pl: Start uaktualnienia

en: Subject
pl: Temat

en: Tags
pl: Étiquettes

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed..
pl: Le <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Lecteur Flash</a> et un navigateur compatible Javascript sont requis...

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
pl: Przesyłanie grupowe wymaga Adobe Flash 10, wyłącz, jeśli masz problemy

en: The destination gallery does not exist
pl: Galeria docelowa nie istnieje

en: The gallery ID=%s does not exist.
pl: Galeria ID=%s nie istnieje.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
pl: Skrypt wykrywa, że jest uaktualnienie.

en: The server setting Safe-Mode is on !
pl: Ustawienie serwera w trybie Safe-Mode właczone!

en: The skin installed successfully.
pl: Skórka zainstalowana

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
pl: Proces aktualizacji może chwilę potrwać, więc proszę o cierpliwość.

en: The uploaded file could not be moved to %s.
pl: Przesłany plik nie może być przeniesiony do %s.

en: These values are maximum values
pl: Te wartości są wartościami maksymalnymi

en: This is the default path for all galleries
pl: To jest domyślna ścieżka dla wszystkich galerii

en: Thumb
pl: Miniatura

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Thumbnail quality
pl: Jakość

en: Thumbnail settings
pl: Ustawienia miniatur

en: Thumbnail updated
pl: Miniatura dodana

en: Thumbnails
pl: Miniatury

en: Thumbs Rollover Color
pl: Kolor rozwijanych miniatur

en: Time Created
pl: Czas utworzenia

en: Title
pl: Tytuł

en: Toggle DIR Browser
pl: Przeglądarka DIR Toggle

en: Unable to create directory
pl: Nie można utworzyć katalogu

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
pl: Nie można zlokalizować katalogu FlAGallery

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
pl: Nie można zlokalizować katalog zawartości Wordpress (wp-content)

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
pl: Nie można zapisać do katalogu %s. Czy ten katalog jest zapisywalny przez serwer?

en: Unexpected Error
pl: Nieoczekiwany błąd

en: Uninstall plugin
pl: Odinstaluj plugin

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
pl: Odinstalowanie udane! Teraz usuń plugin i cieszyć się życiem! Powodzenia!

en: Unpacking the skin package
pl: Dekompresowanie interfejs pakietu

en: Update
pl: Dodawanie

en: Update Successfully
pl: Mise à jour effectuée

en: Update capabilities
pl: Aktualizuj

en: Update successful
pl: Aktualizacja udana

en: Updated capabilities
pl: Capacités mise à jour

en: Upgrade GRAND FlAGallery
pl: Aktualizacja GRAND FlAGallery

en: Upgrade database structure...
pl: Aktualizuj strukturę bazy...

en: Upgrade sucessful
pl: Aktualizacja pomyślna

en: Upload Images
pl: Dodaj zdjęcia

en: Upload More Images in "%s"
pl: Wyślij więcej zdjęć  "%s"

en: Upload failed!
pl: Przesyłanie nie powiodło się!

en: Upload image(s):
pl: Dodaj zdjęcie(a):

en: Upload images
pl: Wgraj zdjęcia

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
pl: Prześlij wiele plików na raz przez wciśnięcie ctrl/shift podczas wybierania w oknie dialogowym

en: Upload pictures
pl: Dodawanie obrazków

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
pl: Użyj TinyMCE / Dodaj zakładkę

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: View
pl: Zobacz

en: View "%s"
pl: Zobacz "%s"

en: Visit author homepage
pl: Obejrzyj strone autora

en: Visit skin site
pl: Zobacz strone skórek

en: Want more skins?
pl: Potrzebujesz skórek ?

en: Welcome to FlAG Gallery !
pl: Witaj w FlAG Gallery !

en: What's new at PhotoGalleryCreator.com
pl: Co nowego na PhotoGalleryCreator.com ?

en: Width x Height (in pixel)
pl: Szerokość x Wysokość (w pixelach)

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
pl: Szerokośc x Wysokość (pixele).

en: Yes
pl: Tak

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
pl: Czy na pewno chcesz odinstalować tę wtyczkę od WordPress.\nDzialanie nieodwracalne.\n\nWybierz [Anuluj] by zastopować, [OK] by rozpocząć.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
pl: Masz zamiar rozpocząć zbiorczo dla %s images 
    
    'Anuluj' by zastopować, 'OK' by rozpocząć.

en: You are not allowed to be here
pl: Nie możesz tu być

en: You currently have %s rights.
pl: Obecnie nie masz %s praw.

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of GRAND FlAGallery.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby usunąć skórki GRAND FlAGallery.

en: You do not have the correct permission
pl: Nie masz właściwych uprawnień

en: You need activate another skin before delete it
pl: Musisz uaktywnić inną skórkę przed usunięciem

en: Your database tables for GRAND FlAGallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
pl: Tabele bazy danych GRAND FlAGallery jest nieaktualna i musi zostać zaktualizowana, zanim będzie można kontynuować.

en: [Gallery %s not found]
pl: [Nie znaleziono galerii %s ]

en: [Gallery not found]
pl: [Nie znaleziono galerii]

en: activated successfully
pl: Aktywowano pomyślnie

en: already exists
pl: już istnieje

en: and the thumbnails directory
pl: miniaturki katalogu

en: contains no pictures
pl: nie zawiera zdjęć

en: custom size
pl: Ustawienia rozmiaru

en: deleted successfully
pl: usunięto

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
pl: nie istnieje. Proszę utworzyć pierwszy w głównym folderze Galeria

en: doesn&#96;t exist!
pl: nie istnieje!

en: finished
pl: zakończono

en: in to
pl: do

en: is no valid image file!
pl: nie prawidłowy plik obrazka!

en: is not writeable !
pl: nie jest zapisywalny!

en: remove
pl: usuń

en: successfully created!
pl: utworzony pomyślnie!

en: with permission 777 manually !
pl: z ręcznym ustawieniem uprawnień na 777!
