Flash Album Gallery - en to uk translation catalogue (357 entries)

en: Upload failed!
uk: Збій при завантаженні!

en: No gallery selected !
uk: Немає вибраної галереї!

en: Image Files
uk: Файли зображень

en: remove
uk: Видалити

en: Browse...
uk: Огляд ...

en: Upload images
uk: Завантаження зображень

en: Add new gallery
uk: Додати нову галерею

en: Upload Images
uk: Завантажити Зображення

en: Import image folder
uk: Імпортувати папку з зображеннями

en: Create a new gallery
uk: Створення нової галереї

en: New Gallery
uk: Нова Галерея

en: Create a new , empty gallery below the folder
uk: Створити нову, порожнню галерею нижче папки

en: Allowed characters for file and folder names are
uk: Допустимі символи для імен файлів і папок

en: Add gallery
uk: Додати галерею

en: Upload image(s):
uk: Завантажити зображення:

en: in to
uk: в

en: Choose gallery
uk: Вибрати галерею

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
uk: Пакет вимагає завантаження Adobe Flash 10, вимкніть його, якщо у вас є проблеми

en: Disable flash upload
uk: Відключити флеш-завантажувальник

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
uk: Завантажити відразу декілька файлів Ctrl/Shift в ділоговому вікні

en: Enable flash based upload
uk: Включити завантажувач на базі флеш

en: Import from Server path:
uk: Імпорт з серверу:

en: Toggle DIR Browser
uk: Переключити DIR Браузер

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
uk: Зверніть увагу: для безпечного режиму = ON необхідно додати підпапку вручну

en: Import folder
uk: Імпортувати папку

en: Upload More Images in "%s"
uk: Завантажити додаткові зображення в "%s"

en: Add images to gallery
uk: Додати зображення в галерею

en: Back to gallery
uk: Назад в галерею

en: Flash Album Gallery overview
uk: Перегляд  Flash Album Gallery

en: Overview
uk: Обзор

en: FlAG Manage gallery
uk: FlAG управління галереєю

en: Manage Galleries
uk: Управління Галереями

en: FlAG Manage skins
uk: FlAG Управління скінами

en: Skins
uk: Скіни

en: FlAG Change options
uk: FlAG Змінити параметри

en: Options
uk: Параметри

en: You do not have the correct permission
uk: У вас немає правильного вирішення

en: Unexpected Error
uk: Несподівана помилка

en: A failure occurred
uk: Сталася помилка

en: Sorry, Flash Album Gallery works only with a role called administrator
uk: Вибачте, для роботи Flash Album Gallery потрібні права адміністратора

en: Flash Album Gallery : Tables could not created, please check your database settings
uk: Flash Album Gallery : Таблиці не створенні, будь ласка, перевірте налаштування бази даних

en: No valid gallery name!
uk: Не правильне ім'я галереї!

en: Directory
uk: Довідник

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
uk: Не існує. Будь ласка, створіть першу основну папку галереї

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
uk: Подивіться це посилання, якщо Ви не знаєте, як встановити дозвіл :

en: is not writeable !
uk: Немає доступу на запис !

en: Unable to create directory
uk: Неможливо створити каталог

en: The server setting Safe-Mode is on !
uk: Сервер безпечного режиму ввімкнений!

en: If you have problems, please create directory
uk: Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, створіть каталог

en: and the thumbnails directory
uk: і каталог єскізів

en: with permission 777 manually !
uk: З дозволом 777 вручну!

en: Gallery | Galleries
uk[0]: Галерея
uk[1]: Галереї

en: already exists
uk: Вже існує

en: Gallery '%1$s' successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
uk: Галерея '%1$s' успішно створена. <br/>Ви можете вказати на цю галерею за допомогою мітки %2$s.<br/>

en: Edit gallery
uk: Редагувати галерею

en: doesn&#96;t exist!
uk: не&#96;існує!

en: contains no pictures
uk: Не містить фотографій

en: Database error. Could not add gallery!
uk: Помилка бази даних. Не вдається додати галерею!

en: successfully created!
uk: Успішно створено!

en: Create new thumbnails
uk: Створення нових мініатюр

en:  picture(s) successfully added
uk: Зображення успішно додано(і)

en: Object didn't contain correct data
uk: Об'єкт містить не правильні дані

en:  is not writeable
uk: Немає доступу на запис

en:  is not writeable
uk: Немає доступу на запис

en: Failure in database, no gallery path set !
uk: Помилка в базі даних, шлях до галереї не вказано!

en: is no valid image file!
uk: Не вірний файл зображення!

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
uk: Неможливо записати в каталог %s. Цей каталог призначений для запису на сервері?

en: Error, the file could not moved to :
uk: Помилка, файл не можливо перенести до:

en: Error, the file permissions could not set
uk: Помилка, права доступу до файлів не вдалося встановити

en:  Image(s) successfully added
uk: Зображення успішно додано(і)

en: Invalid upload. Error Code :
uk: Невірне завантаження. Код помилки :

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
uk: SAFE MODE Обмеження в силі! Вам потрібно створити папку<strong>%s</strong> вручну

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
uk: Коли safe_mode ввімкнений, PHP перевіряє, чи співпадає володар (%s) поточного сценарію з володарем (%s) файлу на операцію файлової функції або директорії

en: The destination gallery does not exist
uk: Призначення галереї не існує

en: Failed to move image %1$s to %2$s
uk: Не вдалося перемістити зображення %1$s в %2$s

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
uk: Переміщено %1$s зображення в галерею : %2$s .

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
uk: Не вдалося скопіювати зображення %1$s в %2$s

en: Failed to copy database row for picture %s
uk: Не вдалося скопіювати рядки бази даних для зображення %s

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
uk: Зображення %1$s (%2$s) копіюється як зображення %3$s (%4$s) &raquo; Файл вже існує в місці розположення галереї.

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
uk: Зображення %1$s (%2$s) копіюється як зображення %3$s (%4$s)

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
uk: Скопійовано %1$s зображення в галерею: %2$s .

en: Gallery Overview
uk: Галерея Обзор

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uk: Відображенно %s&#8211;%s з %s

en: Title
uk: Назва

en: Description
uk: Опис

en: Author
uk: Автор

en: Quantity
uk: Кількість

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Змінити

en: Delete this gallery ?
uk: Видалити цю галерею?

en: Delete
uk: Видалити

en: No entries found
uk: Немає записів

en: Gallery not found.
uk: Галерея не знайдена.

en: Sorry, you have no access here
uk: Вибачте, у вас немає доступу для цього

en: No images selected
uk: Зображення не вибрані

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
uk: Ви збираєтеся почати зміну %s зображення 
    
    'Скасувати' щоб зупинити, 'OK' для продовження.

en: Choose another gallery
uk: Вибрати іншу галерею

en: Gallery settings
uk: Настройки галереї

en: Path
uk: Шлях

en: Scan Folder for new images
uk: Сканувати папки для нових зображень

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: No action
uk: Ніяких дій

en: Resize images
uk: Зміна розмірів зображення

en: Delete images
uk: Видалення зображень

en: Import metadata
uk: Імпорт метаданих

en: Copy to...
uk: Копіювати до ...

en: Move to...
uk: Перемістити в ...

en: OK
uk: Ok

en: Sort gallery
uk: Сортування галерей

en: Add Images
uk: Додати зображення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Filename / Date
uk: Файл / Дата

en: Alt & Title Text / Description
uk: Текст Alt & Title  / Опис

en: Size:
uk: Розмір:

en: View "%s"
uk: Перегляд "%s"

en: View
uk: Перегляд

en: Customize thumbnail
uk: Налаштувати мініатюри

en: Edit thumb
uk: Змінити мініатюру

en: Delete "%s"
uk: Видалити "%s"

en: Select the destination gallery:
uk: Виберіть пункт призначення галереї:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Sort order changed
uk: Порядок сортування змінився

en: Sort Gallery
uk: Сортування Галерей

en: Update Sort Order
uk: Оновити порядок сортування

en: Thumb
uk: Мініатюра

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Date
uk: Дата

en: Alt &amp; Title Text
uk: Alt &amp; Заголовок

en: Cheatin&#8217; uh?
uk: Cheatin&#8217; а?

en: deleted successfully
uk: Успішно видалено

en: Picture
uk: Зображення

en: Pictures deleted successfully
uk: Зображення успішно видалені

en: Import metadata finished
uk: Імпорт метаданих закінчено

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
uk: Операція успішно завершена. Очистіть кеш браузера.

en: Update successful
uk: Оновлення пройшло успішно

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail.
uk: Виберіть за допомогою миші область для нової мініатюри.

en: Thumbnail updated
uk: Мініатюра оновлена

en: Error updating thumbnail.
uk: Помилка при оновленні ескізу.

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
uk: Виберіть область для мініатюри на зображенні зліва.

en: Update
uk: Оновлення

en: FlAG Gallery
uk: FlAG Галерея

en: No gallery
uk: Немає галереї

en: Select &#187;
uk: Вибрати &#187;

en: Show
uk: Показати

en: Hide
uk: Спрятати

en: Image ID:
uk: ID зображення:

en: Alt/Title text
uk: текст Alt/Title

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: None
uk: Нема

en: Left
uk: По лівому краю

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: По правому краю

en: Size
uk: Розмір

en: Full size
uk: Повний розмір

en: Insert into Post
uk: Вставити в повідомлення

en: Save all changes
uk: Зберегти всі зміни

en: FlAG Gallery Overview
uk: Перегляд Галереи FlAG

en: Reset all settings to default parameter
uk: Скинути всі налаштування за замовчуванням

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
uk: Видалення прошло успішно! Тепер видаліть плагін і радійте життю!

en: Plugin Home
uk: Головна сторінка Плагіну

en: Plugin Comments
uk: Коментарі до плагіна

en: Rate Plugin
uk: Оцінити плагін

en: My Plugins
uk: Мої Плагіни

en: Contact Me
uk: Зв'язатися зі мною

en: Reset settings
uk: Скидання налаштувань

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
uk: Скинути всі налаштування за замовчуванням??\n\nНатисніть  [Відмінити] щоб зупинити, [OK] для продовження.\n

en: Uninstall plugin
uk: Видалити плагін

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
uk: Ви хочете видалити цей плагін з WordPress.\nЦя дія є не зворотною\n\nВиберіть [Відмінити], щоб зупинити, [OK], щоб видалити.\n

en: What's new at PhotoGalleryCreator.com
uk: Що нового в PhotoGalleryCreator.com

en: At a Glance
uk: З першого погляду

en: Image | Images
uk[0]: Зображення
uk[1]: Зображення

en: Upload pictures
uk: Завантажити фото

en: Here you can control your images and galleries.
uk: Тут ви можете контролювати ваші зображення і галереї".

en: Gallery Administrator
uk: Адміністратор Галереї

en: Gallery Editor
uk: Редактор Галереї

en: You currently have %s rights.
uk: В даний час ви маєете %s права.

en: Setup Box
uk: Установка Box

en: News Box
uk: Новини Box

en: Welcome to FlAG Gallery !
uk: Ласкаво просимо на FlAG Gallery !

en: Server Settings
uk: Налаштування Сервера

en: Graphic Library
uk: Графічна бібліотека

en: No GD support
uk: Немає підтримки GD

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Not set
uk: Не встановлено

en: On
uk: Ввімкненно

en: Off
uk: Вимкнено

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Server
uk: Сервер

en: Memory usage
uk: Використання пам'яті

en: MYSQL Version
uk: Версія MySQL

en: SQL Mode
uk: Режим SQL

en: PHP Version
uk: Версія PHP

en: PHP Safe Mode
uk: PHP Безпечний режим

en: PHP Allow URL fopen
uk: PHP Дозволити URL FOPEN

en: PHP Memory Limit
uk: PHP Ліміт пам'яті

en: PHP Max Upload Size
uk: PHP Максимальний Завантажений Розмір

en: PHP Max Post Size
uk: PHP Максимальний Розмір Повідомлення

en: PHP Max Script Execute Time
uk: PHP максимальний час виконання скриптів

en: PHP Exif support
uk: PHP Exif підтримка

en: PHP IPTC support
uk: PHP IPTC підтримка

en: PHP XML support
uk: PHP XML підтримка

en: Update Successfully
uk: Оновлення успішно

en: Updated capabilities
uk: Можливості оновлення

en: General Options
uk: Головні параметри

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Images
uk: Зображення

en: Sorting
uk: Сортування

en: Colors
uk: Кольори

en: Roles
uk: Ролі

en: Gallery path
uk: Шлях до галереї

en: This is the default path for all galleries
uk: Це шлях за замовчуванням для всіх галерей

en: Default flash size (W x H)
uk: За замовчуванням розмір флеш (Ш х В)

en: Delete image files
uk: Видалити файли

en: Delete files, when removing a gallery in the database
uk: Видалити файли, при видаленні галереї з бази даних

en: Activate Media RSS feed
uk: Активувати Media RSS стрічку

en: A RSS feed will be added to you blog header.
uk: RSS-канал буде додано до заголовку вашого блогу.

en: Thumbnail settings
uk: Установки мініатюр

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
uk: Зверніть увагу: якщо ви змінете настройки, вам необхідно відновити мініатюри  -> Управління Галереєю".

en: Width x Height (in pixel)
uk: Ширина  х Висота  (у пікселях)

en: These values are maximum values
uk: Ці значення є максимальними значеннями

en: Set fix dimension
uk: Встановити фіксований розмір

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
uk: Не звертайте уваги на співвідношення сторін

en: Crop square thumbnail from image
uk: Вирізати квадратну мініатюру з зображення

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
uk: Створити квадратну мініатюру, використовуючи тільки ширину :

en: Thumbnail quality
uk: Якість мініатюри

en: Image settings
uk: Установки зображення

en: Resize Images
uk: Зміна розміру зображення

en: Width x Height (in pixel). Flash Album Gallery will keep ratio size
uk: Ширина х Висота (у пікселях). Flash Album Gallery збереже співвідношення сторін

en: Image quality
uk: Якість зображення

en: Sort options
uk: Параметри сортування

en: Sort thumbnails
uk: Сортувати мініатюри

en: Custom order
uk: Індивідуальне замовлення

en: Image ID
uk: ID зображення

en: File name
uk: Ім'я файлу

en: Alt / Title text
uk: текст Alt / Title

en: Date / Time
uk: Дата / Час

en: Sort direction
uk: Напрямок сортування

en: Ascending
uk: По сходженню

en: Descending
uk: По спуску

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Buttons Background Color
uk: Колір фону кнопки

en: Buttons Text Color
uk: Колір тексту кнопки

en: Category Buttons Color
uk: Колір кнопки Категорії

en: Category Buttons Text Color
uk: Колір тексту кнопки Категорії

en: Thumbs Rollover Color
uk: Колір повороту мініатюри

en: Main Title
uk: Головний заголовок

en: Category Title
uk: Заголовок категорії

en: Item Background
uk: Інструмент Фон

en: Item Title
uk: Інструмент Заголовок

en: Item Description
uk: Існтрумент Опис

en: Roles / capabilities
uk: Ролі / можливості

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. Flash Album Gallery supports the standard roles from WordPress.
uk: Виберіть найнижчу роль, яку повинен мати користувач для доступу до подальшої можливості. Flash Album Gallery підтримує стандартні ролі з WordPress.

en: Main Flash Album Gallery overview
uk: Головний FLAGallery огляд

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
uk: Використовувати кнопку TinyMCE / Додати закладку

en: Add gallery / Upload images
uk: Додати галерею / Завантажити зображення

en: Manage gallery
uk: Управління галереєю

en: Manage others gallery
uk: Управління іншими галереями

en: Change skin
uk: Зміна скін

en: Add skins
uk: Додати скіни

en: Delete skins
uk: Видалити скіни

en: Change options
uk: Змінити параметри

en: Update capabilities
uk: Оновити можливості

en: Add new skin
uk: Додати новий скін

en: Want more skins?
uk: Потрібні додаткові скіни?

en: Install a skin in .zip format
uk: Встановити скіни в форматі .zip

en: If you have a skin in a .zip format, You may install it by uploading it here.
uk: Якщо у вас є скін в форматі .zip, Ви можете встановити його, завантаживши сюди"."Если у вас есть сину в .zip архиве, вы можете установить его загрузив здесь.

en: Install Now
uk: Встановити зараз

en: More skins
uk: Більше скінів

en: If you want more skins, You may get it at.
uk: Якщо ви хочете більше скінів, Ви можете отримати їх на.

en: Install info
uk: Інформація установки

en: No skin Specified
uk: Немає зазначеного скіну

en: Installing Skin from file: %s
uk: Установити скін з файлу: %s

en: The uploaded file could not be moved to %s.
uk: Завантаженні файли не можеть бути переміщені в %s

en: Installation Failed
uk: Установка не виконана

en: The skin installed successfully.
uk: Скін успішно встановлений.

en: Activate this skin
uk: Активувати цей скін

en: Activate Skin
uk: Активувати скін

en: Goto skin overview
uk: Продивитися скін

en: Skin overview
uk: Перегляд скіну

en: Actions:
uk: Дії:

en: Could not access filesystem.
uk: Неможливо отримати доступ файлової системи.

en: Filesystem error
uk: Файлова помилка

en: Unable to locate FlAGallery Skin directory.
uk: Не вдалося знайти каталог скінів FlAGallery.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
uk: Не вдалося знайти каталог WordPress вміщающий (WP-контент).

en: Install package not available.
uk: Встановити пакет не можливо.

en: Unpacking the skin package
uk: Розпакування пакету скіна

en: Folder already exists.
uk: Папка вже існує.

en: Installing the skin
uk: Установка скіна

en: Skin
uk: Скін

en: Can't find skin directory
uk: Не вдається знайти каталог скінів

en: . Try delete it manualy via ftp
uk: . Спробуйте видалити його вручну через FTP

en: You need activate another skin before delete it
uk: Вам потрібно активувати інший скін перед тим як видалити поточний

en: You do not have sufficient permissions to delete skins of GRAND FlAGallery.
uk: У вас немає достатніх прав для видалення скінів GRAND FlAGallery".

en: activated successfully
uk: Активація прошла успішно

en: No skins to show
uk: Немає скінів, щоб показати

en: Version %s
uk: Версія %s

en: Visit author homepage
uk: Відвідайте домашню сторінку автора

en: By %s
uk: к %s

en: Visit skin site
uk: Відвідайте сайт скіна

en: Activate
uk: Активувати

en: Activated
uk: Активовано

en: Delete this skin
uk: Видалити цей скін

en: Insert Flash Album with one or more galleries
uk: Вставити Flash альбом з однією або декількома галереями

en: You are not allowed to be here
uk: Ви не можете бути тут

en: Album Name
uk: Назва альбому

en: Select galleries
uk: Вибір галереї

en: (album categories)
uk: (категорії альбому)

en: custom size
uk: Нестандартного розміру

en: Insert
uk: Вставити

en: Upgrade database structure...
uk: Оновлення структури бази даних ...

en: finished
uk: Готово

en: Import date and time information...
uk: Імпорт інформації про дату і час ...

en: Upgrade GRAND FlAGallery
uk: Оновлення GRAND FlAGallery

en: The script detect that you upgrade from a older version.
uk: Сценарій визначив, що ви оновленні з попередньої версії.

en: Your database tables for GRAND FlAGallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
uk: Ваша база даних для GRAND FlAGallery застаріла і повинна бути оновлена, перш ніж продовжувати.

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
uk: Якщо ви хочете знизити рівень, будь ласка, зробить повне резервне копіювання бази даних і зображень.

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
uk: Процес оновлення може зайняти деякий час, тому запасіться терпінням.

en: Start upgrade now
uk: Почати оновлення зараз

en: Upgrade sucessful
uk: Оновлення завершено успішно

en: Continue
uk: Продовжити

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
uk: Примітка: так як на сервері є ліміт пам'яті, Ви не повинні завантажувати зображення у вигляді більшому за<strong>%d х %d</strong> пікселів

en: Aperture
uk: Діафрагма

en: Credit
uk: Кредит

en: Camera
uk: Камера

en: Caption
uk: Підпис

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Focal length
uk: Довжина

en: Shutter speed
uk: Швидкість затвору

en: Tags
uk: Мітки

en: Subject
uk: Тема

en: Make
uk: Зробити

en: Edit Status
uk: Змінити статус

en: Category
uk: Категорія

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Time Created
uk: Час створення

en: Author Position
uk: Позиція автора

en: City
uk: Місто

en: Location
uk: Місце

en: Province/State
uk: Провінція / Держава

en: Country code
uk: Код країни

en: Country
uk: Країна

en: Headline
uk: Тема

en: Source
uk: Джерело

en: Copyright Notice
uk: Повідомлення про авторські права

en: Contact
uk: Контакт

en: Last modified
uk: Останні зміни

en: Program tool
uk: Програмні інструменти

en: Format
uk: Формат

en: [Gallery not found]
uk: [Галерею не знайдено]

en: [Gallery %s not found]
uk: [Галерея %s не знайдена]

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and a browser with Javascript support are needed..
uk: Потрібний <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> і браузер підтримуючий JavaScript..

en: No galleries have been yet created.
uk: Жодної галереї  ще не було створено.

en: The gallery ID=%s does not exist.
uk: Галерея ID=%s не існує.

en: Invalid MediaRSS command (%s).
uk: Невірна MediaRSS команда (%s).
